Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?

In jos 
+5
Matataca
anuta22
Noemi
Doldoran
julica
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 4:59

bravo
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 5:00

da mai bine...
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 5:01

sarut sarut sarut sarut sarutmana sarutmana 
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 5:11

pupicei  pupicei  pupicei  te iubesc  pupic  pupic  pupic 
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 5:18

pai da spuneti voi zilele astea la intrebat pe fiumeu ce face ma proasta de mata
pai eu sunt proasta lui??
la magazin ma intrebat sotu ce sa ii cumpere cadou si dupa ce ca eram nervoasa la culem i-am zis auzi aici nu are cosciug de ce nu mai intrebat mai repede
eram verde de nervi uh las omori daca as putea
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 5:22

sincer nu agreez asa ceva.poate ma credeti de pe alta planeta dar opiii mei i-am invatat ca,cuvantul prost e o mare prostie.si culmea cel mic anul trecut cand a intrat in clasa pregatitoare a venit plangand ca un copil ia zis o mare prosti si dai munca de lamurire sa zica ce fel de protie.la care el pai mami mi-a zis prost,deci sincer nu e frumos sa intrebi un copil asa ceva ...ce face proastade ma-ta...pai e cel putin proastacrestere si apoi respectul de sine si cei 7 ani de acasa ii sunt terfeliti prin aceste cuvinte.
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 5:30

asa e juli ai dreptate eu de asta il urasc despre felul cum vorbeste cu mine si despre mine
stii dece il urasc eu asa tare ? acum vreo 6 ani ne-a adus aici in spania sa facem bani sa ne luam si noi o casa dupa o luna sa certa cu nevastasa si nea scos in strada cu bagaje cu tot la 3000 de km departe de casa am stat intr-o casa in camp fara apa calda fara nimic o saptamana pana i sa facut mila la un coleg de lucru si nea luat la el ca nici bani de drum nu aveam sa mergem acasa dupaia a inceput scandalul ca de ce nea ajutat omu ala pana la urma am plecat acasa
am revenit acum 3 ani inapoi si atunci a iesit scandal ca de ce nea adus ca de ce ne ajuta nevasta lui striga in gura mare ca ne da afara din spania ea si ca eu il insel pe costy cu prietenul asta al nostru care nea ajutat foarte mult si eu sunt buna pretena cu nevasta lui iar acum sunt si nasii la fata si mia facut o gramada de scandal in casa si multe si multe si eu sa il mai iert pentru nimic in lume din draguta si proasta nu ma scoate pentru ce ce iam facut eu lui?
asta e pedeapsa ca il iubesc pe fratele lui si nu las da pentru nimic in lume a vrut sa ne desparta si nu a putut
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 15:53

oameni needucati
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 16:00

chiar asa...doamne fereste ce oameni
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 22:45

chiar asa cori
aseara mia trimis si mie chipurile gratar si sarmale nici nu am vrut sa le vad si mai si zice zi la nevastata sa nu le arunce hm hm 
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 12 Iul - 23:58

rad  eu nici nu le luam daca eram in locul sotului tau
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeSam 13 Iul - 15:20

da pai el asa e acuma tot incearca ca il vorbeasca pe fratesu de bine poate poate il iert sa ne impacam eu cred ca il doare si pe el ca e frate da oare pe mine??????
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Matataca
Proaspat initiat
Proaspat initiat
Matataca


Numarul mesajelor : 361
Data nasterii : 28/05/1988
Data de inscriere : 30/03/2013
Varsta : 35

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeSam 13 Iul - 17:01

Azi am vorbit cu ,,cumnățica Oana"...prietena fratelui meu...dar ea îmi spune cumnata..eu o iau cu cumnățica...până una alta , ne înețelegem bine. O persoană sensibilă și atentă la cei din jur.
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeSam 13 Iul - 22:19

ce fain si mie mia-r placea sa am o cumnata cu care a ma inteleg bine dar ma multumesc ca am doi cumnati din partea surorilor super de treaba
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 14 Iul - 22:13

doamne Corina,Elena prin cate ati trecut si voi
Hai sa va povestesc si eu ce am patit ieri
I0ma tinut ziua lui Adi ,dar au fost invitati doar copii,si pe toti lea invitat el
Eu nu mam bagat
lam intrebat doar cati copii vor fi sa stiu cate pizza sa comand si cat d emare s afie tortul
In fine ieri cand se strang copii,imi zice Adi ca a sunat verisorul lui,fiul cumnatei mele dragi sai dau inghetata rad rad si zicea ca nu poate veni ca merg la aqua park
Ok am zis nui nimic cand va fii si ziua lui,nici el nu se va duce
subiect incheiat
Iar seara ce s aaud,ca da telefon soacramea ca sa plans vaca d ecumnata ca copilul lui nu a fost invitat enerveaza
vai fetelor am crezut ca crap d enervi
Toti copii au fost invitati si au putut veni ,doar ea vroia sa o sun eu pe ea si sai cer copilul c anah ea vrea ivitatie speciala
abia astept acum sa vina soacra la mne,ca treuie sa vina azi la noi sai spun vreo 2 enerveaza
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 14 Iul - 22:38

oameni si oameni
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 14 Iul - 22:38

enerveaza
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 14 Iul - 23:13

asa este sunt enervanti
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeLun 15 Iul - 14:11

na sa nu le omori?
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeLun 15 Iul - 14:25

nu iti vine sa le dai una in freza???offff oamenii astia.La multi ani la Ady sa fie sanatos si iubit.
Sus In jos
Matataca
Proaspat initiat
Proaspat initiat
Matataca


Numarul mesajelor : 361
Data nasterii : 28/05/1988
Data de inscriere : 30/03/2013
Varsta : 35

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeLun 15 Iul - 17:12

Slavă Domnului...mă înțeleg cu prietenii fraților mei, iar cumnații din Franța vorbesc rar. Am avut o supărare de la cei din Franța..de la cumnata, dar cred că e mâna soacrei. Ne-au trimis un colet cu jucării pentru fetiță..de la copilul lor...cică puzzel-uri ,,frumoase" și..ce credeți că am primit? 3 jucării:
1. Mai multe bile colorate care se bagă una-ntralta formându-se o bilă mai mare ( îmi place...eu cumpăr astfel de jucării Anastasiei)
2. O cărticică tip cub cu latura de 5 cm cu imagini diferite pe ele
3. Un soarece...mic ..mov..urât..care ar trebui să funcționeze cu o baterie, dar nu funcționează...și 3 cărți:
1. Una pentru bebeluși din diferite materiale textile (și eu am cumpărat Anastasiei din acestea)
2. Scufița Roșie în franceză
3. Ceva cu sunete...cu animăluțe ...și cu text în Franceză ...e interesantă..noi avem cu animăluțe, sunete și text în română, dar e drăguță și asta în franceză.
Jucăriile și cărțile mi-au plăcut, dar în restul coletului..ce credeți că am găsit? Mi-a picat fața...și nu știam ce reacție să am. Mi-a trimis niște haine cumnată-mea pentru mine...ce nu mai poartă ea...iar unele dintre ele au fost îmbrăcate și trimise așa..fără a mai fi spălate. Ce reacție ați fi avut la o fază din asta? Nu m-a întrebat dacă doresc să-mi trimită acele haine. Nu mi-a zis absolut nimic. M-am gândit c-i mâna soacrei pentru că soacră-mea cumpără de la SH. Niciodată nu-și cumpără din magazin haine, doar SH...dar e elegantă să știți. Cu câțiva lei te îmbraci cum vrei. Soacră-mea m-a luat și pe mine odată la H, dar nu am știut unde mergem. Cică ,,la cumpărături". Asta dup nunta noastră..iar eu nah...zic..mutată în localitate nouă..hai cu soacra la cumpărături. Ea de atunci încerca să ne gestioneze banii...,,de ce să dai atâția bani pe haine în magazine..mergem la sh". M] omule, nu ]néleg! Are bani! De 2 ori, poate chiar 3 ori mai mulí bani decât avem noi doi salaru.De asta am făcut legătura...că e mâna soacrei...altfel nu înțeleg..cum a putut cumnată-mea să-mi trimită acele haine fără a vorbi cu mine. Am vrut să vorbesc cu cumnată-mea, dar...nu i-am zis nimic. Nu m-am simțit bine..când am deschis coletul...soțul m-a oprit să vorbesc cu ea. ,,Lasă draga mea, nu-i mai zi nimic...așa a considerat ea că-i bine.." Eu bleagă..am tăcut..dar nici nu am mulțumit pentru colet. :D nU știu dacă am făcut bine sau rău...
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeLun 15 Iul - 17:52

rad rad
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeLun 15 Iul - 22:49

rad
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Iul - 0:26

azi mam intalnit cu cumnata mea in piata eu mam dus directb la fata la nepotica e o scumpa de fetita si am vorbit cu ea s sa bagat si ea in seama am vorbit na ca sa ii arat ca sunt mai desteapta ca ea asa zice sotu
apoi mam intalnit iara cu ea la magazin si imi zice vai tu daca ne mai intalnim inca o data dai de baut
ce o fi apucato nu ca altadata intorcea spatele da daca sa bagat in seama si eu iam raspuns sa nu zica ca sunt needucata
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Iul - 0:37

cumnata mea din patea fratelui sotului nici nu vorbeste cu mine.de 5 ani asae ,trece pe langa noi ca si cand am fi invizibili....deci mi se pare normal....am o nepotica de un an si nu o cunosc decat din pozele de pe facebook
Sus In jos
Matataca
Proaspat initiat
Proaspat initiat
Matataca


Numarul mesajelor : 361
Data nasterii : 28/05/1988
Data de inscriere : 30/03/2013
Varsta : 35

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Iul - 1:04

Doamne...sper sa nu ajung asa cu cumnatii cumnatele mele. Are cumnatica din Franta o ceva care o face sa ne priveasca mai de jos pe noi fata de ei, dar...o sa-i treaca.Mi se pare imaturitate, lipsa de educatie..de omenie...demnitate..cum sa treci pe langa fratele tau...si sa te prefaci ca nu-l vezi? iuliana, dar luati o atentie la copil..si mergeti in vizita la ei! Faceti voi primul pas spre mai bine! Propune-i sotului tau! Luati-o si pe soacra. faceti-le o vizita!
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Iul - 1:12

nu  nici gand nu vorbeste cu fratii cu surori cu soacra...e ne neinteles
Sus In jos
Matataca
Proaspat initiat
Proaspat initiat
Matataca


Numarul mesajelor : 361
Data nasterii : 28/05/1988
Data de inscriere : 30/03/2013
Varsta : 35

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Iul - 1:49

Doamne fereste! Si daca ii bateti in usa, in porta..nu o sa deschida?
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Iul - 2:35

Doamne Fereste Julik ce oamnei
bine ai facut Elena arata ca tu esti o lady
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Iul - 6:13

pupicei pupicei pupicei noemi
eu stiu cum e iuli ca ani de zile am trecut uite asa unu pe langa altu si nu neam bagat in seama si acuma brusc a apucato vorbitu poate sa vorbeasca ca eu oricum nu o iert
poate sa ma considere cine vre ca sunt rea da mia ajuns raul care mi la facut
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Iul - 17:20

stiu cum e la miune faza e ...
hai sa va povestesc
acum 13 ani and m-am casatorit totul era super.ne intelegeam bine familia mea cu a fratelui sotului si a surorii lui(care ne este si nasa de cununie) pana intr-o zi in 2003 cand eram la bar si nasul meu(cumnatul din partea surorii sotului) a trantit o gluma mai proastasa zic asa catre cumnata(sotia fratelui sotului meu) si eunu am reactionat nici de bine nici de rau am preferat sa tac sa nu tin partea nimanui.ei de aicis-a degenerat totul,a preferat sa nu mai vorbeasca cu mine de atunci pentru ca cica eu trebuia sa iau totusi partea cuiva....si uite asa nu ne vorbim de 10 ani.eu nu am reactionat nici dupa ,nu am raspuns la barfe,acuze.sotul s-a mai ciondanit cu ei,dar eu nu si ea nu vorbeste cu mine dar nici nu ma barfeste doar pe sot pe nasi si pe soacra.eu am ales ignorarea caci nu ma cobor la mintea ei,e o pustoaicamai ica cu 2 ani ca mine care zic eu e necoapta sau ra necopata atunci la minte.
am lucrat la posta si eram nevoita sa ii duc alocatia.strigam la poarta cu doamna tudorache,imi raspundea cu capul in pamant si cu un bot de kilometri si culmea ii vorbeam cu dmv  si tot nu a reactionat.o singura data a fost soacra-mea pe la ea sa isi vada nepoata cea mica si a pomenit de mine si ia zis ca nu are nimic cu mine ci cu viorel si de asta nu vrea sa vorbeasca cu mine,ca cica din toti eu sunt cu capul pe umeri,dar nici pomeneala sa incerce sa vorbeasca cu mine,de multe ori am zis macar sa stea de vorba cu mine sa lamurim unde am gresit,caci numai din auzite am tras concluzia ca este suparatape mine din cauza ca nu am reactionat in acea zi si nu din gura ei.macar asta cred ca merit sa imi zica personal unde si ce a deranjat-o si daca sunt vinovata eu recunosc si imi cer iertare oricand.
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeLun 22 Iul - 14:13

of doamne doamne ce oameni
stai sa iti povestesc si eu una
mam dus intro zi sa incarc telefonul acum vreo 2 ani cu baiatu la prietena mea si stand acolo la casa sa ii dau numarul vanzatoarei sa imi faca reancarcarea prin fata mea trece cumnata eu nu vorbeam cu ea dar numarul imi incarca si plecam ajung acasa dupa vreo 10 min ne pregateam sa plecam la niste prieteni vine ea cumnata neagra de suparare ca auzi tu eu am crezut ca mor tu iai zis la vanzatoare sa vina dupa mine ca eu ma duc sa fur nu tie rusine nesimtito fututi gura mati si multe altele care mie rusine sa le zic eu am incercat sa ii exlic ca e nebuna la cap cum sa fac eu asa ceva nici cum nu ai putut cu ea a sarit la bateie ma femeie nebuna stai o clipa nimic apai cand am auzit ca ma tot injura de mama mi-am dat si eu drumu la gura si am vrut sa ii dau vreo doua dar a iesit sotu si nu ma lasat sa bagt intre noi lu asta ia zis sa mearga acasa daca nu judeca si pe mine ma bagt in casa am fost neagra am plans de nervii ca stiam ca sunt nevinovata cum sa fac asa ceva au trecut iaca 2 ani si acuma ia zis la sotu ca ii pare rau ca a facut asa ca a crezut ea gresit i sa parut
dupa ce a facut un scandal de a auzito toata strada
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeLun 22 Iul - 14:20

iara mai intr-o zi a venit la noi atunci vorbeam costy era plecat in tara si ea ma urmarea in fiecare zi sa vada ce fac unde umblu si cu cine da dracu ca eu nu ieseam din casa si daca ieseam la magazin mergeam cu prietena mea
noi atunci stateam cu prietenii astia ai nostri in casa asa si vine ea auzi da voua chiar nu va e rusine? imi zice ie si la prietenu meu ca toata lumea vorbeste ca traiti impreuna si multe altele saraca prietena mea a ramas socata ca o sa il sune ea pe sotu meu sa ii zpuna ce fac eu ce vorbeste lumea
pai noi ne luam dupa gura lumii si atunci a facut un scandal monstru no frumos am scoso afara ia iesi tu afara si urla pana nu mai poti lam sunat pe sotu iam zis uite asa asa ce a zis asta , saracu sotu a ramas socat a zis laso naiba mama pai ce noi ne luam dupa gura lumii
si asa e dac ne luam dupa gura la cumnata noi in ziua de azi nu eram impreuna nu aveam fata ca pe edy il aveam atunci
dar multumesc la dumnezeu ca am un sot bun si cu capu pe umeri si ma iubeste la fel cum il iubesc si eu ca daca era sa plece capu la tot ce vorbeste lumea cine stie unde eram acuma
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeLun 22 Iul - 14:46

Off Doamne cate aud
Julik foarte bine ai facut ignorarea si mai ales ca nu ai luat partea nimanui e cea mai buna metoda,apoi restul sa faca ce vrea
Elena Doamne eu cred ca o bateam de numai era femeie in viata ei
dar nah ce s afacem,asa a facut sora mea ,apoi ce sa ne miram de o cumnata
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeLun 22 Iul - 14:53

damia fost frica sa o bubui nu de bataie ca ii dadeam de nu se vedea dar ma dadea la politie si nu vroiam probleme cu plotia ca aici pentru scandal te inchide o zi stii?
cumntu meu ia dat o palma si sa dus la reclamat si a stat o noapte inchis iti dai seama barbatu ei
eu nu ma duceam pentru nimic in lume
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeMar 23 Iul - 3:58

doar ma cunosti noemi nu ma pun eu in mintea nebunilor,eu incrc sa fiu cat pot de corecta,nu ca nu gresesc si eu
elena mare nebuni a creat domnul
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeMar 23 Iul - 5:52

din pacate asa e iuli da nu avem ce face si ei trebuie sa traiasca pe langa noi
eu cred ca ei se hranesc numa din raul altora sau din faptul ca le fac rau altora ma intelegeti voi
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeMar 23 Iul - 23:01

da
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 28 Iul - 17:33

asa este,dar pana cand?sa mai ia o pauza ha ha ha 
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeDum 28 Iul - 21:43

ha ha ha
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Iul - 9:12

niciodata cory

daca ati vedeao pe cumnata mea pana acuma a zis ca fata nu e a lui costy ca de nu e normala a vrut cu orice pret sa ne desparta vam mai zis parca acuma daca ma intalnesc cu ea vai ce frumoasa e tot mai grasuta na na na si tu ce alunita frumoasa are de unde a luato de la parinti tai cred asai? da eu zic nu ca ai mei nu au alunite ia cazut fata pai ce tot o inspecteaza sa vada cu cine seamana chiar iam zis la sotu si a zi8s sa o las in pace ca nu e normala
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeMar 30 Iul - 14:51

ha ha ha nebunatico
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 1 Aug - 14:41

of de cand a inceput iara costy sa mearga acolo numa ne certam in fiecare zi mam saturatttttttttt
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 1 Aug - 16:26

pacat
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 2 Aug - 0:45

poi spunei ,explicai lui Costi ca sa nu mai mearga acolo
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeVin 2 Aug - 3:18

mda cam greu cred
Sus In jos
elena
Forumist senior
Forumist senior
elena


Numarul mesajelor : 3841
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 11/06/2009
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeMar 6 Aug - 13:09

da iam zis am vorbit cu el ma durut sufletul dar iam zis ori eu ori ei asta e imi pare rau ca trebuie sa il pun in asa postura da nu am ce face vreau liniste ca la cate probleme avem mai cearta ne trebuie saptamana trecuta nu a fost deloc si nici asta inca si e super ok sper sa fie tot asa
Sus In jos
http://www.olumeminunata.net/
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeMar 6 Aug - 20:17

mda
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeMar 6 Aug - 20:43

acum ma pregatesc si eu ca imi vine cumnatica mea din Germania...sa vezi acum figuri...sper sa nu se lase nasol
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitimeMar 6 Aug - 22:58

sa fie
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?   Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum va intelegeti cu cumnatii,cumnatele?
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Sa stam la taclale la o cafea-
Mergi direct la: