Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 copilu care nu sta deloc fara mami

In jos 
+22
julica
Floretina.S
Adyna
cami11061988
maximlidia
florares-Flori
Fluturash
LAURA
iulia
delia_rus84
yoanici
anajannine
dragutza2355
anuta22
Anca.
gabyy
andreea
mirela1974
dana73_76
bulinuta
Noemi
carmensyta
26 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeJoi 25 Iun - 5:30

offfffff....bebe al meu nu sta nici o secunda fara mine. m-a disperat!nu mai stiu ce sa fac.ajutorrrr!!!! :udfs:
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 1:33

offfffffff saracuta de tine
singura solutie sal lasi cand ai de mers la mamica ta sau cu sotulsau nu stiu cu cine vrei sal lasi
o sa plnaga la inceput f mult dar tot mai putin pana se va obisnui
si Adoisor al meu asa plangea cand a fost mai micut dar numai pana ce sa obisnuit
Mario la fel
cand il las dimineatza la mami plange putin dar nu intotdeuna si f f putin
cand o sun pe mami peste 20 de minute deja este linistit
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 1:47

a...pai la mine e problema mare.sa vezi ce ne-a facut asta iarna.am vrut sa mergem si noi la munte,si l-am lasat cu mama.nici nu am iesit bn pe usa k s-a pus pe un plans...doamne!si am plecat,k am zis k se opreste,da de unde.pe autostrada l-a Lehliu,ne-am intors inapoi,k nu mai putea mama sa il stapaneask.si mama se pricepe la copii,k doar a crescut 5(noi 5 frati suntem,4 fete si un baiat)deci iti poti da seama cum a plans.si cand ies din camera.nici nu ajung bn la usa k se si pune pe un plans,de mama focului.credeti-ma pe cuvant k sunt disperata :tyui: .ci nu pt k nu imi e drag sa stau toata ziua cu el in brate,dar cand il vad cum plange mi se rupe sufletu,dar cand ii fac papik,chiar nu am ce-i face :udfs: ,asta e bebe meu
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 1:56

nici eu nu am curaj sa plec din oras si sa las copilul cu altcineva....daca ea numai cu noi a stat pana acum......bunicii si-i vede o data pe luna.....;asta e problema,ca daca ai treaba prin casa ei nu inteleg,si Catalina imi face cate un spectacol aproape in fiecare zi pana termin cu curatenia
Sus In jos
dana73_76
Membru Junior
Membru Junior
dana73_76


Numarul mesajelor : 632
Data nasterii : 01/07/1973
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 2:08

eu de cand am inceput munca il las la fata mea mijlocie are 19 ani si va devenii si ea mamica in august mai plange uneori de imi vine sa ma intorc dar stie cum sa-l ia si uita vorbim la telefon pana adoarme dar asa sa-l las la parinti nu cred ca ar sta
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 2:45

ooooo nasol fetelor
eu cand a avut nici un an mam dus si in Germania pt 4 zile si nu au fost probleme
adevarul e ca la mine toata vara stau copii cu mama cat eu sunt in piatza
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 3:53

da,e bine sa se obisnuiasca copiii cu alte persoane decat mama cat de devreme posibil,ca sa nu mai fie despartirea atat de grea;dar nu in toate cazurile e posibil :gfd:
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 4:04

asa este bulinuta.dar eu v-am zis k nu am o relatie deloc buna cu soacra,iar mama mea sta la 100 si ceva de km distanta de mine.deci chiar nu am cu cine sa il las. :hyfx:
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 7:28

eu pana acum nu am avut probleme. pe la ce varsta au inceput sa faca urat daca nu sunteti cu ei? david plange daca se plictiseste, dar daca e cineva cu el , oricine si il baga in seama, nu avem probleme. nici nu l-am lasat cu nimeni mai mult de 4-5 ore de doua ori cand am fost la nunta si la botez.in rest sunt tot cu el toata ziua. dar pot sa-mi fac treaba daca il bag in tarc cu jucariile lui si mai trec pe la el la 15 minute. sper sa nu faca urat mai tarziu, dar deocamdata e super bine.
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 15:04

cand l-am lasat prima oara cu mama,avea 2 luni jumate.l-am lasat vreo 3 zile k a trebuit sa ne mutam,de unde stateam cu chirie in alta parte.si atunci a plans foarte tare.dar ne-am gandit k poate o fi la la colici.iar uramatoarea data cand l-am mai lasat a fost la 5 luni,si atunci chiar nu a mai putut sa il stapaneask mama. :hyfx:
Sus In jos
andreea
Forumist senior
Forumist senior
andreea


Numarul mesajelor : 1678
Data nasterii : 10/11/1987
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 15:20

cocolina e dificila situatia..eu n-am trecut pe aici, luca e obisnuit cu orcine..si un strain sa fie si nu plange..rade
..stiu de la sora mea..ca de fiecare data cand pleca undeva si il lasa pe copil plangea baiatul de numa numa
eu pot sa zic doar ca de cate ori am avut ocazia l-am lasat pe luca in comapnia altor copii si altor pesrsoane.si noi chiar plecam din camera..poate asa s-a obisnuit sau poate asa e firea lui
bebele tau e mai mamos putin..asta e un lucru bun..dar problema e ca nu poti tu sa faci nimic alceva
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 15:26

ma bucur k asi un bebe asa cuminte,andreea.e un pic mai mult,mamos.si pe mine ma bucura faptul asta.dar pe alta parte nu e bn,k nu pot face nimic altceva.acum mai e cum mai e,k merge de-abuselea, si vine dupa mine.dar cand era mai mic.imi era groznic de greu.k nici in brate nu aveam cu sa il tin si sa ii fac si papik.dar aste e...speram sa creask mai mare,si sa trecem peste asta.
Sus In jos
andreea
Forumist senior
Forumist senior
andreea


Numarul mesajelor : 1678
Data nasterii : 10/11/1987
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 15:30

dupa mic zic ca asta e singura solutie....sa mai creasca si poate o sa inceapa sa inteleaga..sa se mai ia cu alti copii si o sa fie mai bine...succes
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 26 Iun - 15:34

multumim mult,andeea,chiar avem nevoie. :jjjj: :jjjj:
Sus In jos
gabyy
Forumist senior
Forumist senior
gabyy


Numarul mesajelor : 4101
Data nasterii : 18/04/1980
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 44

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeLun 29 Iun - 6:59

a mea nici acum la 2 ani nu sta fara mine..deabia o conving sa stea cu tataia(ii trimit in parc...asa vrea) sau cumnatele mele, au si ei copii de-o seama si se cunosc bine...se mai joaca cu ei si uita......la nunta cand am fost a trebuit sa o aduc la 8 seara acasa ,sa o adorm si sa *fug*..a dormit pana dimineata cu tataia :kj: si habar nu a avut :kj:
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeLun 29 Iun - 15:18

si eu la fel fac cand am cate o nunta:o culc si abia apoi plec;doarme toata noaptea,nici nu-si da seama ca nu sunt cu ea :kj:
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeLun 29 Iun - 15:21

am fost si eu la o nunta la inceputu lunii,si tot asa l-am culcat si am plecat.dar bineinteles k dupa ce am plecat s-a trezit si a plans vreo 2 ore. :tyui:
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeLun 29 Iun - 15:30

sora mea pateste la fel cu baiatul,si i-a zis pediatra ca asa sunt unii copii,mai mamosi,si ca nu are ce sa faca,decat sa stea cu el dupa ea,orice ar face;ca si ea(pediatra) a dormit cu baiatul ei pana cand acesta a facut 13 ani :kj:
La noi problema nu e chiar atat de grava,mai ales cand era mai mica o lasam in dormitor si imi vedeam de treaba prin casa;acum o tin dupa mine,ca nu mai vrea sa stea singura in dormitor,dar ma lasa sa-mi fac treburile.
Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 30 Iun - 5:11

cocolina prin primavara alex a avut o perioada de asta cand niic cu tati nu statea, si la baie venea cu mine, noaptea numai cu mana pe ea trebuia sa stau sa ma simta, era exagerata. Acum si-a revenit. Intra in contact cu mai multi oameni, tati se joaca cu ea mai mult si nu ma ie asa legata de mine, chiar uneori vrea cu tati sa merga la olita, tati sa-i puna muzica. Au si ei perioade.
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 30 Iun - 5:31

off.anca,sper sa fie asa cum zici.cu tati sta.cand e el acasa nu mai are treaba cu mine,ba chiar dak ii zic sa vina la mine ma refuza,se intoarce cu spatele la mine.si el rade la toata lumea.mai ales in parc cand mergem,dak nu il baga cineva in seama incepe si tipa,k sa ii atraga atentia pers respective :kj: :kj: .sper sa isi "revina" cat mai curand
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 30 Iun - 13:54

fetita mea sta fara mine,vineri o sa fiu plecata 3 zile asa ca o sa stea cu tati.si niciodata nu a plans dupa mine,cred ca o sa ii duc dorul,dar si ea mie cred ca o sa imi simta lipsa.
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 30 Iun - 14:31

bravo,anuta.ce bn de tine :jjjj:
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeSam 18 Iul - 1:59

super fetelor
si Mario sta fara mine chiar toata ziua
Dar numai cu mama mea
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
dragutza2355
Forumist senior
Forumist senior
dragutza2355


Numarul mesajelor : 1231
Data nasterii : 25/04/1984
Data de inscriere : 17/06/2009
Varsta : 40

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeDum 19 Iul - 4:33

niic sara nu prea sta cu nimeni. dar daca nu ma vede buni(mama mea)stie ce sa ii faca sa o domoleasca :ajdo:
Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeDum 19 Iul - 16:56

Vom vedea si noi peste 2 saptamani ce va face pitica numai cu mama
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeLun 20 Iul - 6:24

ai fata mare anca.o sa stea cuminte
Sus In jos
anajannine
Forumist senior
Forumist senior
anajannine


Numarul mesajelor : 1171
Data nasterii : 11/07/1983
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 40

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeLun 20 Iul - 13:51

si noi ne incadram mergem peste tot impreuna nu sta cu nimeni si la nimeni fara noi ...:(( :((
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 11 Aug - 2:25

cum e Anca?
ce face Alex?nu plnage dupa tine?
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
anajannine
Forumist senior
Forumist senior
anajannine


Numarul mesajelor : 1171
Data nasterii : 11/07/1983
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 40

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 11 Aug - 21:07

eu si la interviuri e munca merg cu el
Sus In jos
yoanici
Forumist senior
Forumist senior
yoanici


Numarul mesajelor : 2025
Data nasterii : 16/11/1977
Data de inscriere : 25/07/2009
Varsta : 46

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMier 12 Aug - 4:14

Eu nu aveam probleme cu Andrei de acest gen pana acum 2-3 luni.Acum nu pot merge nici macar la toaleta,ca a si inceput sa planga,mami,mami,nu stiu cum o sa se acomodeze la cresa.
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMier 12 Aug - 6:14

au perioade si perioade. eu deocamdata as vrea sa stea cat mai mult cu mine, ca mai putin si creste mare si nici sa-l pupi nu vei putea ca sa nu-l faci de "rusine", nu?
Sus In jos
anajannine
Forumist senior
Forumist senior
anajannine


Numarul mesajelor : 1171
Data nasterii : 11/07/1983
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 40

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 18 Aug - 20:09

ai dreptate milrele eu inca am noroc ca dadu eun mareeeeee pupacios ne pupa de ne rupe si cand se loveste numai putin vrea pupa asa o sa plang dupa clipele aste ca ci vezi cresc imediat si nu ne mai lasa sai pupam de rusine :jjjj:
Sus In jos
delia_rus84
Forumist senior
Forumist senior
delia_rus84


Numarul mesajelor : 2116
Data nasterii : 12/10/1984
Data de inscriere : 22/05/2009
Varsta : 39

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMier 19 Aug - 2:35

la noi nu au fost probleme cand stateam la ai mei. Sarah era obisnuita cu mama, asa ca oriunde mergeam, puteam sa o las, ca nu plangea. acum....de cand ne-am mutat si e mai tot timpul cu mine, e mai rau. am lasat-o de cateva ori la mama asa vreo ora si tot la usa a stat si ma striga. nu stiu zau cum va fi cand va trebui sa o las mai mult. vom vedea
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMier 19 Aug - 16:14

vai,sunt atat de scumpi cand plang si zic ma-ma :jjjj: .Catalina doar asa ma striga,daca o las sa planga,in rest zice toata ziua numai tata.
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMier 19 Aug - 16:17

:eda: identik rezvi al meu.exact asa face si el.
Sus In jos
delia_rus84
Forumist senior
Forumist senior
delia_rus84


Numarul mesajelor : 2116
Data nasterii : 12/10/1984
Data de inscriere : 22/05/2009
Varsta : 39

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMier 19 Aug - 19:25

Sarah tot timpul ma striga prin casa. trebuie mereu sa ii raspund, altfel se panicheaza :kj:
Sus In jos
anajannine
Forumist senior
Forumist senior
anajannine


Numarul mesajelor : 1171
Data nasterii : 11/07/1983
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 40

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 21 Aug - 18:53

si davide zice mami da mai mult ana ani :udfs:
Sus In jos
iulia
Forumist senior
Forumist senior
iulia


Numarul mesajelor : 2866
Data nasterii : 25/02/1982
Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 42

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeVin 21 Aug - 21:45

nici eu nu pot nici sa respir daca nu ma striga ana ma striga paul numai ca ana este cam posesiva vrea sa fie numai ia alintata
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeDum 23 Aug - 7:04

eu l-am invatat sa fioe mai independent, ca am prietene care stiu cum sunt de lipiti copii de ele si nu am vrut asta. poate am avut si noroc, dar am reusit.bafta fetelor , ca stiu cum este...
Sus In jos
gabyy
Forumist senior
Forumist senior
gabyy


Numarul mesajelor : 4101
Data nasterii : 18/04/1980
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 44

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeLun 24 Aug - 4:22

si eu o las mai libera prin curte pe Niko, sa se joace pe la nisip, cu jucarii...asa mai se rupe de mine 15-30 de minute, dar cand e taicasu acasa, ma streseaza(el) ca de ce nu stau langa ea...cica am curaj sa o las singura prin curte...oricum poarta e incuiata sa nu iasa in strada si pericole prin curte nu sunt, doar leaganul ar fi, dar ii zic sa aiba grija si oricum eu ies la 5 min dupa ea sa vad ce face...dar sotul ma enerveaza, sta la tv si ma striga pe mine sa vad ce mai face fata prin curte.
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeLun 24 Aug - 6:41

unde nu sunt pericole e normal sa-l lasi sa se joace si singur, altfel il inveti tu sa depinda foarte mult de tine.
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeJoi 27 Aug - 2:25

Alexia sta cu sotul meu, cu mama mea si cu tatal meu, cam atat.Cu ei s-a obisnuit de mica, stam foarte aproape
Sus In jos
dragutza2355
Forumist senior
Forumist senior
dragutza2355


Numarul mesajelor : 1231
Data nasterii : 25/04/1984
Data de inscriere : 17/06/2009
Varsta : 40

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeJoi 27 Aug - 4:15

sara s-a obisnuit sa stea si cu sotul. cu mama sta doar cand are ea chef
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeJoi 27 Aug - 5:09

ce sa facem cu ei, cresc ei mari, azi, maine
Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeDum 30 Aug - 0:58

Eu am fost foarte surprinsa cand am lasat-o pe alex cu mama si am plecat la serviciu. Ma gandeam ca va plange si va face urat insa cand m-am intors de la serviciu nici nu m-a bagat in seama.
Eu cred ca daca sunt la ei in casa, undee-s obisnuiti si cunosc locul stau cu oricine.Incercarea pentru noi va fi peste putin timp la cresa, acolo va fi si loc strain si persoane straine, sper sa nu se sperie si sa fie afectata prea mult emotional.
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeDum 30 Aug - 3:39

da, la cresa va fi cam greu
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 20 Oct - 16:53

al meu acum iar sa obisnuit f tare cu mine
nu pot sa ies din casa fara sa nul iau cu mine
ca altfel urlaaaaaaaaaaaaaaa
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
iulia
Forumist senior
Forumist senior
iulia


Numarul mesajelor : 2866
Data nasterii : 25/02/1982
Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 42

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 20 Oct - 20:09

ai mei s-au obisnuit cu ideea doar ca de fiecare data trebuie sa le iau ceva de mici vreau mita copilu care nu sta  deloc fara mami 562229
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 20 Oct - 20:24

razvi al meu s-a schimbat la 180 de grade.v-am povesti k nu statea deloc fara mine cand era mic.
acum cand vine cineva la noi,nu mai vrea deloc sa vina la mine,cere in brate si la lumea de pe strada,sau in supermarket cand mergem.acum 2 sapt cand am fost la tara,nu mai vroia sa plece de la tata din brate.se apucase cu amandoua minile de gatu lui si tipa,,,k sa nu il i-au.si ce a mai plans cand l-am luat.... copilu care nu sta  deloc fara mami 669990 deci cred k iarna asta sigur dam o fuga pana la munte,k acum sta la mama copilu care nu sta  deloc fara mami 248730 copilu care nu sta  deloc fara mami 248730 copilu care nu sta  deloc fara mami 248730
Sus In jos
iulia
Forumist senior
Forumist senior
iulia


Numarul mesajelor : 2866
Data nasterii : 25/02/1982
Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 42

copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitimeMar 20 Oct - 20:33

ce noroc pe tine carmen
Sus In jos
Continut sponsorizat





copilu care nu sta  deloc fara mami Empty
MesajSubiect: Re: copilu care nu sta deloc fara mami   copilu care nu sta  deloc fara mami Icon_minitime

Sus In jos
 
copilu care nu sta deloc fara mami
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cu sau fara facultate
» Zilele libere fara plata pt bugetari
» Salariile ar putea sa scada doar cu 10%, fara diminuarea pensiilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: totul despre copii-
Mergi direct la: