Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?

In jos 
+23
Matataca
Doldoran
bruneta_anytza
stroevivi
alyce
Gia79
julica
cami11061988
kalyana
ralu
delia_rus84
flo09
maximlidia
mirela1974
Adyna
ADI
Floretina.S
bulinuta
mary83
raluk
LAURA
carmensyta
Noemi
27 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMar 12 Ian - 22:34

Dupa cum ati observat Carmen a noastra tare se mandreste langa ce barbat sta ea acum pe prima pagina asa ca..........mama gandit ca fiecare pe prima pagina sa apara langa o vedeta desigur dupa ce a fost votata
Voi nu trebuie sa faceti nimic decat................... sa imi scrieti aici fiecare numele a 5 maxim cinci vedete preferate.Mai departe nu aveti altceva de facut decat,sa puneti poze la topicul respectiv la concursul intre noi ca si pana acum
Haideti sa vedem ce vise aveti :ujrtv:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMar 12 Ian - 22:55

aaaa am uitat vreau si 5 actrite,cantarete etc care sa apara langa sotii vostri :ujrtv:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMar 12 Ian - 23:00

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 super tare ideea.mie una imi place Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 225258
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMar 12 Ian - 23:01

poi hai inscriete
asteptam
vin si eu indata
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMar 12 Ian - 23:09

marius moga,leodardo di capio-mai ma gandesc si revin k nu mai imi vine absolut nici unu in minte Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 573313
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMar 12 Ian - 23:41

Hai ca vin si eu
Adrian Mutu,Stefan banica Jr,David Beckham,Roger Federer,si hai sa fie Puyasi Ombladon da numai pt ca imi place cum canta
revin indata si cu femeile care imi plac :ujrtv:
hai ca am revenit
Angelina Jolie,Halle Berry,Salma Hayek,Monica Barladeanu,Nicoleta Luciu
gata :ujrtv:


Ultima editare efectuata de catre Noemi in Mar 12 Ian - 23:47, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMar 12 Ian - 23:46

Febletea mea este Cristi Chivu(stie si sotul), o simpatie aparte am pentru Catalin Botezatu, imi place mult si Razvan Lucescu.
Actorul care imi place cum arata e acela care l-a adus parca Noemi atunci la 1000 mesaje, ala care joaca in telenovele, nu mai stiu cum il cheama Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
revin mai tarziu cu restul Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMar 12 Ian - 23:48

ohooooo super barbati da Botezatu imi place si mie
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 0:10

imi place cum canta si cum arata la corp(la fata nu) Connect-r, imi place actorul ala turc Kivanc Tatlitug
Sus In jos
raluk
Vip
Vip
raluk


Numarul mesajelor : 6255
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 15/10/2009
Varsta : 41

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 1:52

si mie imi place stefan banica jr Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 1:59

tu nu te inscrii Rahela?
Laurita hai si cu sexoase pt Coco :ujrtv:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 2:33

lui Coco ii place inca din tinerete de Mariah Carey Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 , iar actrita de Angelina Jolie
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 2:46

aha e bine sa stim :ujrtv:
la adi niic nu stiu cei place ca nu vrea sami zica
dar stiu ca ia placut de mic de Victoria beckam inca de pe vremea cand canta la Spicy Girls
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
mary83
Banata
Banata
mary83


Numarul mesajelor : 381
Data nasterii : 07/07/1983
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 40

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 2:55

si mie imi plac mult de dan bitman,ovidiu comornik,ca si actor de dan buzdugan si (state)gheorghe visu si fotbalisti de chivu
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 5:37

Mary,te pomenesti ca vrei sa vezi pe prima pagina o poza cu tine si cu State Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 5:56

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 150186 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 150186 poate si-o ia de la flacarica Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 381366
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 7:18

vai nebunatice mai sunteti Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 13:09

hey stati asa ca nu mai inteleg nimic
ce e State sau cine? :asdj: :asdj:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
mary83
Banata
Banata
mary83


Numarul mesajelor : 381
Data nasterii : 07/07/1983
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 40

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 14:09

Mary,te pomenesti ca vrei sa vezi pe prima pagina o poza cu tine si cu State Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738nar fi rau dar am scris ce imi place

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 150186 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 150186 poate si-o ia de la flacarica Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 381366 aoleuu daca e asa nu ma mai bag
hey stati asa ca nu mai inteleg nimic
ce e State sau cine? Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 686446 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 686446


e actor a jucat in inima de tiganca si pe pro tv state de romania
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 14:30

aaa de asta nu il cunosc :ujrtv:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
mary83
Banata
Banata
mary83


Numarul mesajelor : 381
Data nasterii : 07/07/1983
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 40

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 15:03

e comic tare ca si actor de aceia imi place
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 20:56

Noemi a scris:
aaa de asta nu il cunosc :ujrtv:
pai dak nu te uiti la telenovele Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 562229
Sus In jos
Floretina.S
Moderator
Moderator
Floretina.S


Numarul mesajelor : 17948
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 42

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 22:59

aaaa vin si eu cu vedetele care-mi plac
i-mi place tarkan , don omar , enrique iglesias ,riky martin,antonio banderas si din romania i-mi place catalin botezatu
sotului stiu ca-i place tare mult buzele angelinei jolie si din vedetele de la noi am inteles cai place cum arata cristina rus ...........altele nu mai stiu Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 49365 dar daca vreti va mai zic eu cativa Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 781275
Sus In jos
raluk
Vip
Vip
raluk


Numarul mesajelor : 6255
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 15/10/2009
Varsta : 41

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 23:15

Noemi a scris:
tu nu te inscrii Rahela?
Laurita hai si cu sexoase pt Coco Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
ba da , noemi, ma inscriu si eu.mie imi plac : stefan banica jr, mauricio islas,enrique iglesias , antonio banderas si erin roberts

sotului ii place de gabriela spanic si de andra
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeMier 13 Ian - 23:57

ooooo asa rahela si Flory
super barbati :htrd:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
raluk
Vip
Vip
raluk


Numarul mesajelor : 6255
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 15/10/2009
Varsta : 41

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeJoi 14 Ian - 2:27

nici cu mutu al tau nu-mi e rusine k si el este un frumusel Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
Sus In jos
Floretina.S
Moderator
Moderator
Floretina.S


Numarul mesajelor : 17948
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 42

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeJoi 14 Ian - 2:33

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 ce tare esti fina
eu nu sunt un fan al fotbalistlor dar mutu chiar este frumusel si-i sta bn langa tine noemi Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 73716
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeJoi 14 Ian - 2:53

ooo am uitat sal trec pe Cristiano Ronaldo
altul frumossssssssssss
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 15 Ian - 19:07

eu ma inscriu cu Vin Diesel :kj:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 15 Ian - 19:10

doar atat? :ujrtv:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
ADI
Maestru forumist
Maestru forumist
ADI


Numarul mesajelor : 23149
Data nasterii : 05/03/1984
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 40

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 15 Ian - 19:11

Noemi a scris:
doar atat? :ujrtv:
pentru moment :iythg:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ro
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 15 Ian - 19:12

aha okkk
eu sunt mai nesatula
eu as putea pune chiar si 10 :ujrtv:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 15 Ian - 19:13

sotului cik ii place shakira,beyonce,si gina pistol.sa vad ce mai scot de la el.k el zice k nu are nici o preferata Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 686446
Sus In jos
Floretina.S
Moderator
Moderator
Floretina.S


Numarul mesajelor : 17948
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 42

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 15 Ian - 20:21

l-am mai intrebat si eu pe sot daca-i mai place vreo vedeta si mi-a zis shakira si l-am intrebat ,,dc shakira ca asta are fundul mare " ,,pai tocmai deasta-mi place ca are....." Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 321665 hmmmm
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 15 Ian - 20:34

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 150186 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 150186 na cine te-a pus sa il intrebi? Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 381366
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeSam 16 Ian - 1:58

oho bravooooooo ma bucur ca ati reusit sa scoateti din ei cate ceva :ujrtv:
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeSam 16 Ian - 17:21

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 eu doar i-am cerut sa-mi zica de cine ii place,nu si de ce Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
Sus In jos
Adyna
Membru de elita
Membru de elita
Adyna


Numarul mesajelor : 13270
Data nasterii : 14/07/1978
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 45

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeJoi 28 Ian - 4:41

la inceput si mie mi-a placut State dar acum ma c-am enerveaza filmul deja nu mai sunt asa comici cum erau in celelalte 2 filme de pe acasatv
Sus In jos
https://www.facebook.com/
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeJoi 28 Ian - 5:34

daa.......asa e.nu mai au acelasi farmec.sunt ei haiosi dar nu k la inceput
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeJoi 28 Ian - 13:14

cand va aud cu State al vostru rad rad
ca nici nu stiu cine e rad
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeJoi 28 Ian - 17:05

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 150186
asta e state si flacarica
Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? State_si_flacara_4_600_1236949565
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeJoi 28 Ian - 21:26

mama ce urati sunt bleeah
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeJoi 28 Ian - 21:31

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 150186 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 29 Ian - 3:36

lui florin ii place mult shania twain
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 29 Ian - 4:52

super tipa si mie imi place de ea
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 29 Ian - 17:01

Noemi a scris:
mama ce urati sunt bleeah
Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 sincera si directa k de obicei Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 225258
Sus In jos
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeVin 29 Ian - 22:42

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeSam 30 Ian - 22:54

Poi ce sa zic cas frumosi?daca sunt urati rad rad
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
LAURA
Banata
Banata
LAURA


Numarul mesajelor : 20393
Data nasterii : 12/02/1979
Data de inscriere : 01/07/2009
Varsta : 45

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeDum 31 Ian - 5:12

pai da Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitimeDum 31 Ian - 23:17

Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738 Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? 914738
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?   Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul  etc tau preferat? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine e actorul ,cantaretul,fotbalistul etc tau preferat?
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» De cine si ce sa ne ferim pe net
» Cine e cu adevarat horodincaoana?
» Cine vine la o tigara ?
» Cine ce minunatii face cu propriile-i maini?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Sa stam la taclale la o cafea-
Mergi direct la: