Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mesaje si SMSuri de ziua femeii

In jos 
+3
maximlidia
carmensyta
Noemi
7 participanți
AutorMesaj
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeVin 19 Feb - 19:32

Martie este ziua cea mai plina de feminitate, zambete, si caldura sufleteasca, este Ziua Femeii! Cu ocazia acestei zile, felicit toate femeile de pe pamant!
Ziua de 8 Martie va ofera prilejul pentru a spune femeiilor de langa voi cat de mult inseamna pentru voi. Aveti mai jos cateva texte cu urari de dragoste si La Multi Ani pe care le puteti transmite mamei, bunicii sau femeii iubite.

- Ultima ninsoare-ncarca merii / Dar curand ei plini vor fi de floare! / Martie, mamico, sarbatoare! / Sarbatoarea ta si-a primaverii!
- Tu, mamico draga, ne indrumi pasii si ne sprijini sa mergem pe drumul drept. Noi iti multumim si te iubim. La multi ani!
- Trandafir rosu deschis / Te iubeste cine a scris, / Te iubeste, te saruta, / Niciodata nu te uita! La Multi Ani!
- Sunt cel mai fericit barbat, am trecut impreuna prin bune si rele, nu trebuie sa-ti dau mesaje pompoase de 8 Martie pentru ca toata lumea stie ca tu esti minunea vietii mele!
- Stiu ca nu ti-am aratat mereu ca am apreciat ceea ce ai facut pentru mine. Iti sunt recunoscatoar/e ca exist – tie iti datorez omul care sunt astazi, datorita tie sunt un om mai bun. Tu m-ai invat sa ma respect si sa respect pe altii, tu esti cea care m-a invatat sa fiu toleranta, tu esti cea care m-a ascultat intotdeauna si care a fost alaturi de mine mereu. Iti sunt recunoscatoar/e pentru faptul ca m-ai iubit neconditionat si ca ai avut grija de mine toata viata, iti sunt recunoscatoare pentru ca iti pasa de viata mea, pentru ca ai mereu o vorba buna pentru mine cand lucrurile merg rau. Iti urez o zi plina de voie buna si sper ca dragostea mea sa iti umple viata la fel cum dragostea pe care mi-ai purtat-o tu a umplut-o pe a mea.
- Sper ca odata cu venirea primaverii sa iti aduc zambetul pe buze, macar asa de 8 martie!
- Sarbatorita vesnic si iubita, / asa te vreau, ca-n gandurile mele, / sa-mi inspiri femeie, parfumul fericirii, ca ghiocelul, parfumul primaverii!
- Sarbatorita vesnic si iubita, / Asa te vreau, ca-n gandurile mele, / Sa imi inspiri femeie, parfumul fericirii, / Ca ghiocelul, parfumul primaverii!
- Primavara a sosit, / Totul ti s-a implinit, / Ghioceii au venit, / Florile au rasarit. / Din nori soarele / A iesit la iveala / Vrabiile au ciripit / Din casa copii au iesit. / Sa-ti ureze tie / La Multi Ani si sa ne traiesti o vesnicie!
- Precum sunt florile gingase, soarele luminos, apele limpezi si izvoarele cristaline, asa sa fii tu, mamica draga, buna, inteleapta si frumoasa! La Multi Ani!
- Poate ca pentru lume tu esti numai o persoana, dar pentru mine tu esti intreaga lume!
- Pentru ca florile infloresc iIn fiecare primavara, Pentru ca suntem tineri si iubim prietenia, In numele ei si a tot ce-i frumos, Eu iti doresc fericirea!
- Pe aripi de primavara / 8 Martie lin coboara / Si in a lui privire / Va aduce mult noroc si fericire!
- Odata cu venirea primaverii, ai venit tu… a rasarit primul ghiocel si cu el dragostea mea pentru tine… ti-am daruit un buchet de flori si tu mi-ai daruit dragostea ta… si de atunci in sufletul meu e intotdeauna primavara… pentru ca acolo esti tu… tu esti primavara sufletului meu. Te iubesc.
- Nu-i niciodata prea tarziu / O poarta sa deschizi iubirii / Si langa cine-ti este drag / Sa mergi pe drumul fericirii…
- La multi ani, mamica mea, Sa fi fericita si sa te iubesca toata lumea cum o face puiul tau.
- Iti urez o zi a femeii in care sa te bucuri de fiecare raza de soare si de fiecare pata de verdeata si… de dragostea mea neconditionata.
- Iti multumesc mamica mea pentru tot ceea ce am invatat de la tine, cum sa daruiesc neconditionat, cum sa am increde in mine. Tu ai fost cea care m-a iubit fara a cere nimic in schimb, tu esti cea care mi-a oferit sprijin si incurajari cand aveam nevoie, tu ai fost mereu alaturi de mine cand viata parea impotriva mea.Te iubesc, mamica mea…
- Iti doresc ca aceste zile de primavara si rasaritul soarelui sa-ti aduca peste zi implinirea viselor alaturi de tot ceea ce poate fi: mai pur, mai sincer, mai curat… te iubesc!
- In Martie, iti doresc sa primesti atatea flori incat sa-ti faci gradina. Atatea felicitari incat sa ai vorbe bune pentru tot anul… Atata dragoste incat chiar daca ai da inapoi la fiecare, tot ti-ar mai ramane… O primavara cu multa bucurie!
- Frumusetea, ca si zborul si iubirea, de cenusa-si leaga firea. / De-i stergi fluturelui praful, nici o vraja, nici o boare, nu-l vor face sa mai zboare. / Tu esti fluturele meu si promit ca niciodata nu voi sterge praful dragostei de pe aripile tale.
- Fie ca ziua de 8 Martie sa-ti aduca toata lumea la picioare, zambetul pe buze si toata fericirea de pe pamant. La multi ani!
- Fie ca toate implinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa va insoteasca pretutindeni…si fie ca primavara iubirii sa va inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale. Va doresc un 8 Martie cat mai frumos.
- Femeia a fost facuta din coasta, nu din picior, ca sa fie calcata, nu din cap ca sa fie superioara, ci dintr-o parte, ca sa fie egala, sub mana ca sa fie protejata si langa inima ca sa fie iubita!
- E ziua mamei mele / Iti dau inima mea / Ce cuprinde-n ea / Toata dragostea. / Suava ca un ghiocel. / Obrajii de lalea / Parfumul ei de trandafir / Asa e mama mea. / Te iubesc maicuta mea / Pentru tot ce-mi daruiesti / Te iubesc maicuta mea / Asa cum esti. / As vrea sa-i dau o floare / Sa semene cu ea / Dar nici-o floare-n lume / Nu e ca mama mea.
- Draga mea mama, Am cautat sa gasesc un cadou potrivit pentru tine… si cred ca l-am gasit. Sper sa-ti umple ziua de bucurie atunci cand il vei primi. La Multi Ani!
- De 8 martie iti uram o primavara frumoasa, cu soare, fericire si toata dragostea noastra prinsa intr-un frumos buchet de ghiocei ce vestesc venirea unei noi primaveri!
- Cu multa dragoste, Prima data cand am deschis ochii, te-am vazut pe tine MAMA. Acum ca m-ai crescut sunt fericit/a ca mi-ai dat viata si vreau sa iti multumesc! Te iubesc si iti urez un sincer LA MULTI ANI, MAMA!!!!
- Chiar daca au in comun sensibilitatea, frumusetea, delicatetea… femeile sunt unice… “La multi ani!” fetelor, femeilor, mamelor si bunicilor!
- Cand ma uit afara, vad doar vant si ploi. Cand ma uit la cer, e mereu innorat si cenusiu. Dar cand ma uit la tine stiu ca va veni timp frumos, pentru ca tu esti soarele si primavara mea.
- Azi uita cine esti si trezeste-te la viata o data cu natura. Fii un fluture zglobiu si aseaza-te pe prima floare a puritatii. Ziua sa-ti fie mai senina ca infinitul. La multi ani, floare a primaverii.
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeVin 19 Feb - 19:59

o.ce frumoase sunt
o sa vin si eu cu cateva
Sus In jos
maximlidia
Banata
Banata
maximlidia


Numarul mesajelor : 9811
Data nasterii : 07/04/1986
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 38

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeSam 20 Feb - 4:42

chiar noemi..sunt tare frumoase Mesaje si SMSuri de ziua femeii 225258
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeSam 20 Feb - 5:26

Mama!Ce cuvant simplu...ce
semnificatie mirifica...Mama e cea care iti da viata,te invata primii
pasii in viata,primele cuvinte...ea te invata tot ce e important in
viata ta!Pretuiti-o pana o mai aveti!MAMA E CEL MAI BUN LUCRU CARE SE
POATE INTAMPLA


Azi, din gradina sufletului, eu am adunat,
Tot ce-i mai frumos, mai bun si mai curat,
Sa iti trimit de ziua ta, maicuta draga
Si sa-ti soptesc, ca te-oi iubi o viata-ntreaga.



La capat de iarna,geroasa, tarzie,
Ca intr-o carte frumoasa, de poezie,,
Albi si gingasi ghiocei, imaculati,
De gerul taios al iernii, sarutati,
Pretutindeni: pe camp,prin paduri si livezi,
Corole luminoase, cu capetele verzi,
Vin sa-ti vesteasca, maicuta mea draga :
ESTI FIINTA CEA MAI IUBITA DIN LUMEA INTREAGA!

In Martie, iti dorim sa primesti atatea flori incat sa-ti faci gradina.
Atatea felicitari incat sa ai vorbe bune pentru tot anul... Atata
dragoste incat chiar daca ai da inapoi la fiecare, tot ti-ar mai
ramane...
O primavara cu multa bucurie!
Chiar daca toate femeile din lume au in comun sensibilitatea, frumusetea, delicatetea... tu esti unica...
"La multi ani!"

Mama - cel dintai cuvant, cel mai dulce zambet, cel mai sincer suflet,
cel din urma vis. Cea mai dulce voce, cea mai grea durere, cea mai
mandra floare, cea mai scumpa carte.
Mama - lacrima tarzie, vesnica
icoana, inger de-naltare, candela aprinsa!Candela a vietii, care nu se
stinge, care lumineaza si pe veci vegheaza!

Prima data cand am deschis ochii, te-am vazut pe tine MAMA. Acum ca
m-ai crescut sunt fericita ca mi-ai dat viata si vreau sa iti
multumesc! Te iubesc si iti urez un sincer LA MULTI ANI, MAMA!!!!

Azi uita cine esti si
trezeste-te la viata o data cu natura. Fii un fluture zglobiu si
aseaza-te pe prima floare a puritatii. Ziua sa-ti fie mai senina ca
infinitul. La multi ani, floare a primaverii!
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeSam 20 Feb - 22:24

f frumoase carmen si emotionante
am sai trimit una din ele si eu mamei mele de 8 martie
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeSam 20 Feb - 22:29

ma bucur tare mult Mesaje si SMSuri de ziua femeii 595263
Sus In jos
florares-Flori
Membru de elita
Membru de elita
florares-Flori


Numarul mesajelor : 9347
Data nasterii : 13/05/1975
Data de inscriere : 03/10/2009
Varsta : 49

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeDum 21 Feb - 23:50

foarte frumoase ,imi dau lacrimile
Sus In jos
maximlidia
Banata
Banata
maximlidia


Numarul mesajelor : 9811
Data nasterii : 07/04/1986
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 38

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeLun 22 Feb - 4:11

crmen m-ai facut sa-mi dea lacrimile..foarte frumoase cuvinte!
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeLun 22 Feb - 7:19

foarte, foarte frumoase toate! avem de unde sa ne inspiram!
Sus In jos
maximlidia
Banata
Banata
maximlidia


Numarul mesajelor : 9811
Data nasterii : 07/04/1986
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 38

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeMar 23 Feb - 4:23

aha.ca bine zici miela..
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeMar 23 Feb - 20:16

ooo...ce ma bucur k va plac si k va pot fi de folos
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeMier 24 Feb - 3:03

Culoarea primaverii
Culoarea primaverii iti imprima stilul de a vedea in oameni ceea ce ai tu de daruit... daruieste un martisor si vei simti primavara...

Primavara sufletului meu
Odata cu venirea primaverii, ai venit tu... a rasarit primul ghiocel si cu el dragostea mea pentru tine... ti-am daruit un buchet de flori si tu mi-ai daruit dragostea ta... si de atunci in sufletul meu e intotdeauna primavara... pentru ca acolo esti tu... tu esti primavara sufletului meu. Te iubesc.

Indrazneala
In sufletele noastre-i mereu primavara,
Iar ziua de 8 MARTIE soseste iara,
Aceasta zi sa va aduca,
Un martisor si viata lunga,
Iar mie, cea care compuse...
O fusta si... vreo doua bluze!

Rasaritul soarelui
Iti doresc ca rasaritul soarelui sa-ti aduca peste zi implinirea viselor alaturi de tot ceea ce poate fi: mai pur, mai sincer, mai curat... te iubesc!

Ce insemni tu pentru mine...
Cat de mult te iubesc nu pot sa spun:
Este mai mult decat ar incapea vreodata in cuvinte.
Esti pentru mine in acelasi timp bogatia mea, lutul meu rosu,
Olarul meu, sablonul meu.

Vreme frumoasa
Cand ma uit afara, vad doar vant si ploi. Cand ma uit la cer, e mereu innorat si cenusiu. Dar cand ma uit la tine stiu ca va veni timp frumos, pentru ca tu esti soarele si primavara mea.

Martisor
Pisoiasul a sosit / Martisor mi-a daruit / Trandafirul rosu foc / Iti va aduce noroc

...inca o primavara...
Dac vezi ca soarele-ti rade prin par, daca simti miros de ghiocei, daca auzi ciripit de pasarele, atunci inseamna ca traiesti o noua primavara...

Iti multumesc...
Iti multumesc cu toata fiinta mea si as vrea sa stii, chiar daca nu-ti spun tot timpul asta, ca te iubesc, iar acest sentiment nu va inceta niciodata.

Pentru ziua ta, mamico
Pentru ziua ta, mamico,
Iti trimit un ghiocel
Cat de mic il vezi, cuprinde
Toata primavara-n el.

8 Martie
De 8 Martie senin,
Intr-un cadru anonim
Primavara a sosit
In al iernii asfintit.

Primavara-n suflet va doreste ...
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeMier 24 Feb - 3:05

Si cateva haioase

1. Chiar daca uneori taranul roman isi bate femeia de-o snopeste, de 8 Martie nu uita de Martisor, pentru ca asa e romaneste. La Multi Ani!

2. Atunci cand popoarele migratoare veneau cu ganduri cotropitoare peste acest minunat popor, noi le dadeam martisoare,pentru ca asa-i romanul, primitor.

3. Acum mi-e usor ca-ti dau un mesaj sms si-ti iau un martisor sa sarbatorim venirea primaverii, nu am uitat nici pana acum ca cel mai greu mi-a fost in 1990 cand ti-am luat martisorul printre gaza lacrimogene…ca toti minerii. La multi ani!

4. Sunt veteran in Legiunea Straina si am luptat 4 ani ca mercenar in Afghanistan, cea mai grea batalie pentru mine ramene saptamana dintre 1 si 8 Martie. Asta se intampla in fiecare an. La multi ani!

5. Stiu ca nu ti-am luat martisor si am fost un mare taran si mai stiu ca esti cea mai frumoasa femeie din spatiul sud-est european.

6. Am vrut sa-ti cumpar flori, dar tu esit cea mai frumoasa floare, am vrut sa-ti iau un Ferarri din 2007 dar ti-am luat un martisor de 8 Martie

7. Desi acum 100 de ani visai la dreptul de a parasi bucataria si nu aveai nici o valenta, acum este 8 Martie, e ziua ta si este ceea ce literatura de specialitate numeste “femeie independenta”…

8. Sunt cel mai fericit barbat, am trecut impreuna prin bune si rele, nu trebuie sa-ti dau mesaje pompoase de 8 Martie pentru ca toata lumea stie ca tu esti minunea vietii mele. La multi ani!

9. Nu gasesc nici un martisor frumos si in piata au numai flori ofilite, mi-e frica sa nu pleci cum a plecat Kosovo de langa Serbia..asa pe nesimtite.
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeMier 24 Feb - 4:54

super sunt toateee
Sus In jos
maximlidia
Banata
Banata
maximlidia


Numarul mesajelor : 9811
Data nasterii : 07/04/1986
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 38

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeMier 24 Feb - 18:30

ce tari sunt astea haioase rad rad
Sus In jos
Floretina.S
Moderator
Moderator
Floretina.S


Numarul mesajelor : 17948
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 42

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeMier 24 Feb - 20:28

la primele m-ati facut sa-mi dea lacrimile si acum cu ultima postare ele haioase am ras de nu-mi venea sa cred ca se poate trece asa usor de la o stare la alta
Sus In jos
raluk
Vip
Vip
raluk


Numarul mesajelor : 6255
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 15/10/2009
Varsta : 41

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeMier 24 Feb - 23:59

intr-adevar sunt foarte frumoase.cred ca ma voi inspira si eu de aici
Sus In jos
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeJoi 25 Feb - 22:39

da, ala al noualea m-a distrat la maxim!
Sus In jos
maximlidia
Banata
Banata
maximlidia


Numarul mesajelor : 9811
Data nasterii : 07/04/1986
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 38

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeLun 8 Mar - 16:26

superbe..chiar am trimis cateva sms de aici..
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitimeVin 12 Mar - 6:20

ne bucuram Mesaje si SMSuri de ziua femeii 248730
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mesaje si SMSuri de ziua femeii Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje si SMSuri de ziua femeii   Mesaje si SMSuri de ziua femeii Icon_minitime

Sus In jos
 
Mesaje si SMSuri de ziua femeii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mesaje SMS de craciun
» Mesaje, SMS de Paste
» 1000 de mesaje
» Buna ziua!
» Ce cadouri cumparam de ziua indragostilor?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Sarbatori:Craciun,Paste etc-
Mergi direct la: