Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Barfe cu si despre vedete!

In jos 
+4
ilariana
Doldoran
anuta22
julica
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 4 Mar - 4:35

ARHIVA

si continuam cu barfele ha ha ha
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 4 Mar - 4:36

Cosmina Păsărin se zgârceşte la şpagă

Atunci când ai o maşină de “fiţe”, parcă e uşor penibil să nu laşi o “atenţie” băiatului care îţi spală parbrizul la benzinărie şi-ţi alimentează...

Cosmina Păsărin, însă, cu siguranţă că nu face parte din categoria celor cu dare de mână. Sau poate pur şi simplu bruneta a avut o zi mai proastă.

Ea a oprit la o benzinărie, unde a fost ajutată de angajaţii de acolo.

Ea se urcă la volan şi, fără a-l răsplăti pe omul care i-a spălat parbrizul, pleacă la treburile ei


După ce parbrizul i-a fost spălat şi motorul alimentat, Cosmina a uitat să dea o bancnotă celui care s-a ocupat de maşina ei şi şi-a văzut, mai departe, de drumul ei.sursa www.click.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 4 Mar - 4:54

Adelina Pestriţu şi-a făcut mama să leşine!

Frumoasa prezentatore TV a povestit despre o întâmplare mai puţin fericită din copilărie.

Adelina Pestriţu a povestit înr-un interviu pentru ADPM despre o experienţă nefastă pe care a avut-o la vârsta de 5 ani. În timpul unei vacanţe la mare, bruneta a căzut şi s-a ales cu o lovitură gravă la cap.

Mama fostei soţii a lui Liviu Vârciu a fost vizibil afectată, femeia leşinând după ce i-a văzut rana Adelinei.

"Eram un copil problema la varsta aia. Tin minte ca in vacanta de vara am fost la mare cu parintii mei, iar la o plimbare pe faleza m-am impiedicat de una din placile de ciment, lovitura fiind atat de puternica incat m-am ales cu o mare gaura in frunte. Mama, saraca, a lesinat cand m-a vazut", spune Adelina Pestriţu.
sursa www.click.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 4 Mar - 4:55

Anamaria Prodan foloseşte demachiantul săracilor: «Nu știu dacă fac bine, dar nu mi-a crăpat faţa»

Îşi permite vacanţe exotice, haine dintre cele mai scumpe, dar când vine vorba de cosmetice, Anamaria Prodan nu investeşte un leu.

Anamaria Prodan nu este adepta tratamentelor faciale sau a operaţiilor estetice. Cu toate că nu mai este la vârsta adolescenţei, «impresara sexy» reuşeşte să aibă un ten impecabil.

Secretul vedetei? Ei bine, femeia de afaceri foloseşte cea mai simplă metodă: apă şi săpun.

"Nu folosesc nicio cremă, absolut nimic. Nu fac masaj, nu folosesc creme, nu am timp sau uit. Mă demachiez cu apă și săpun. Nu știu dacă fac bine, dar așa mă spăl de când eram mică și nu mi s-a întâmplat nimic, nu mi-a crăpat fața", a spus Anamaria Prodan, la Zeus Tv.sursa www.click.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 4 Mar - 4:56

Tânăra care a implicat-o pe Carmen Şerban în scandalul sexual vrea să fugă din ţară!

După ce Dan Capatos a demascat-o, aducând argumente că fata a minţit în scandalul sexual în care a târât-o pe Carmen Şerban, Ana Claudia Ilie vrea să şteargă putina.

Tânăra din Piatra-Neamţ are de gând să părăsească România pentru a scăpa de puşcărie, informează stl.ro. Potrivit site-ului amintit, Ana Claudia ar fi ajuns la această soluţie în urma plângerii făcute de Carmen la Poliţie.

Cel mai probabil decizia sa se datorează faptului că scandalul a luat o prea mare amploare, iar Ana speră că în acest mod va scăpa de daunele pe care va trebui să le plătească.

sursa www.click.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:24

Declaraţii şocante: «Monica m-a făcut jegoasă, a aruncat cu furculiţele în mine. Spunea că Irinel pute»

Gina, una dintre angajatele lui Irinel Columbeanu, a făcut o serie de declaraţii şocante despre perioada în care Monica Gabor locuia la Izvorani.

Angajaţii lui Irinel Columbeanu de la Izvorani au suportat multe jigniri din partea Monicăi Gabor. Viaţa alături de «scorpie» era un adevărat coşmar.

«Era groaznic cu ea în casă! Radea de mama ei, îi spunea femeii că se îmbrăca exact ca o ţărancă. Monica ne spunea să oprim căldura în casă. Doar în camerele lor era căldură. Mi-a dat mesaj din America: sper că grădina e curată şi nu vă faceţi de cap în lipsa mea, sper să fie curăţată. Am plâns mult din cauza ei. Colegii mei au plecat după 8 ani de muncă la casa domnului Irinel Columbeanu. După ce a venit ea au plecat toţi. Au fost daţi afară, scădea 10% din aslariu. La câteva luni după ce a venit la Izvorani a disperat pe toată lumea.

Nu se făcea mâncare multă în casă, mi-a spus să vin cu mâncare de acasă. Nu aveam dreptul să ne atingem de nimic. O minţea pe Irina, spunea că tatăl ei e un monstru, că e urât, că e bătrân, că pute», a declarat Gina.sursa www.click.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:25

Nici operaţiile nu o mai salvează! Alice Iotta are faţa ciuruită

Cu toate că încurajează toate tinerele să se tuneze, Alice Iotta nu are grijă ca tenul ei să fie perfect. Blonda are faţa plină de puncte negre şi mici găuri.

Alice Iotta a trecut prin clipe de coşmar în ultimele trei luni, cât timp a lipsit din viaţa publică. Blonda a suferit o intervenţie estetică la fund care i-a dat mari bătăi de cap şi i-a provocat multă suferinţă.

Sora Simonei Sensual nu vrea să mai audă de intervenţii chirurgicale. Şi bine face! Însă, totuşi, vedeta ar trebui să aibă mai multă grijă de aspectul feţei.


În timpul unui interviu pentru Acces Direct, vedetei i s-a putut vedea adevărata faţă, care nu este tocmai perfectă.

Încurajează fetele să se tuneze

Vedeta sfătuieşte fetele să apeleze la serviciile unui estetician şi a organizat un concurs prin care le oferă acestora şansa de a avea buze mai mari.

«Sunt bucuroasă că s-a terminat., nu vreau să mă mai gândesc la acea amintire. Mă mulţumesc cu fundul pe care îl am şi nu mai vreau să îl îmbunătăţesc. Acum fac sport foarte mult şi mă ocup de acea zonă prin sport. Vreau să ajut fetele care vor să aibă buze mai senzuale şi am organizat un concurs pe Facebook, pe pagina mea, iar fata care primeşte cele mai multe "like-uri" va avea parte de o operaţie gratis la buze», a declarat Alice, la Antena 1.sursa www.click.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:26

Laurette, afectată de depresia postnatală: «Plângeam în fiecare noapte»

Mulatra Laurette nu se sfieşte să mărturisească că s-a confruntat cu o depresie, după ce a născut o fetiţă, în luna decembrie 2011.

Deşi Laurette s-a simţit depăşită de situaţie, după ce a născut-o pe fiica ei, Serena Luce Maria.

„Plângeam în fiecare noapte şi în fiecare zi, în tote camerele din casă. Am simţit că nu pot să am grijă singură de copil. Nu am avut niciun ajutor când am venit acasă cu bebeluşul. Iubitul meu e alături de mine cât poate, dar nu schimbă scutece. Nu are timp să se ocupe de copil, e foarte ocupat”, a mărturisit Laurette, pentru emisiunea „Poveştiri Adevărate”, de la Acasă TV.

Deşi viaţa ei a fost schimbată radical de apariţia copilului, Laurette spune că nu regretă.

„Toată viaţa mea a fost dată peste cap, însă nu regret. Viaţa mea s-a schimbat în bine şi mă bucur. Dacă aş putea să întorc timpul înapoi, aş mai rămâne încă o dată însărcinată”, a spus mulatra.sursa www.click.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:28

Teo Trandafir a facut "terapie" cu muzica lui Mircea Baniciu
Anul 2011 a fost unul extrem de dificil pentru prezentatoarea si actrita Teo Trandafir , care s-a confruntat ca o serie de probleme de sanatate.

Ea declara ca in procesul de recuperare, muzica lui Mircea Baniciu a jucat un rol esential.

Teo Trandafir a fost invitata weekend-ul trecut in platoul emiisunii "De suflet", prezentata de Dana Rogoz . Gazda show-ului a tinut sa-i faca lui Teo o surpriza si l-a adus in platou pe Mircea Baniciu , artistul preferat al vedetei.

"Muzica lui a fost terapie. Foarte putine voci ajungeau paan la mine. Melodiile mele preferate sunt "Himera" si "Frunza", a declarat Teo Trandafir , vizibil emotionata.


Din 6 februarie, Teo a acceptat o noua provocare, cea de a fi actrita in serialul de televiziune "Pariu cu viata", de pe ProTV. Aici joaca rolul Zanei Craciun, sefa lui Gica (radu Gabriel) si a Tanticai ( Elvira Deatcu ).
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:28

Concert aniversar Vita de Vie - 15 ani
Vita de Vie sarbatoreste 15 ani de cariera muzicala printr-un concert special la Opera Nationala Bucuresti, pe 20 martie 2012, incepand cu ora 20:00.
Cele mai cunoscute piese ale formatiei vor fi interpretate in varianta acustica.

Cei prezenti la acest show vor avea ocazia sa vada trupa Vita de Vie intr- o noua ipostaza. Cunoscuti pentru atmosfera plina de energie pe care o creeaza atat in pietele publice, in salile de spectacol , cat si in cluburi, de data aceasta, membrii formatiei Vita de Vie vor sustine un concert intr-un loc vibrant si prestigios precum Opera Nationala Bucuresti.


Nu numai conceptul acestui spectacol este inedit, dar si colaborarile surpriza cu artisti de renume, care vor oferi propria lor interpretare pieselor formatiei Vita de Vie.
“Aniversare 15 ani Vita de Vie” este un eveniment unic, care va ramane intiparit in mintea spectatorilor.

Biletele concertului se gasesc in reteaua Eventim- magazinele Vodafone, Germanos, Orange, Domo, librariile Humanitas, librariile Carturesti, Sala Palatului, Opera Natinala Bucuresti si online pe eventim.ro.
Pretul biletelor este:
Categoria I: 70 lei
Categoria II:50 lei
Categoria III:30 lei
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:29

Mircea Badea cheltuieste anual cel putin 1.000 de euro pe telefoane

marturisese pe blogul personal ca a avut o slabiciune pentru o anumita marca de telefon mobil. Realizatorul TV spune ca in ultimii ani a cheltuit cel putin 1.00 de euro pe telefoane.

"In ultimii zece ani am dat cel putin o mie de euro pe an la Nokia. Eu mi-am schimbat telefonul macar o data la opt luni, daca nu mai des (din motive obiective legate de propria neindemanare), plus ce am mai cumparat pentru familie si diversi prieteni. Socoteala nu e deloc exagerata ba chiar e o evaluare in minus", a scris Mircea Badea "

"Apetenta mea pentru brand-ul respectiv nu e data de minunatia acestuia (telefoanele avand destule neajunsuri) ci de lenea de a ma obisnui cu alta interfata", a adaugat vedeta, care spune insa ca va renunta la acesasta marca, deoarece aceasta are parte de o campanie de promovare care-l enerveazasursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:30

Doina Spataru renoveaza apartamentul in care a locuit Malina Olinescu

Cantareta Doina Spataru a hotarat sa treaca peste durerea pricinuita de moartea fiicei sale si a inceput lucrarile de renovare in apartamentul in care a locuit Malina, pentru a-l oferi spre inchiriere.

La sfarsitul anului trecut, dupa o serie de deceptii in plan profesional si personal, Malina Olinescu a decis sa-si curme firul vietii si s-a aruncat de la etajul sase al blocului in care locuia.

Cantareata a lasat in urma un apartament in zona Garii de Nord si drepturile de autor pe creatiile sale muzicale. Mostenirea va fi impartita de mama si sora sa. Intre timp, mama Malinei, Doina Spataru a gasit puterea sa depaseasca momentul si a decis sa puna la punct apartamentul in care pana nu demult a locuit Malina.

O echipa de meseriasi munceste de cateva zile pentru renovarea imobilului.

"Am schimbat usa de la intrare, pentru ca ea a fost sparta cand au intrat anchetatorii, iar acum renovam si facem curat, ca sa fie aerisit. Dupa aia, vedem ce facem. Probabil ca o sa inchiriez, trebuie sa ma consult si cu fata mea (n.r- Codruta, sora Malinei), a declarat Doina Spataru pentru ziarul CanCan.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:31

Catrinel Menghia apeleaza la trucurile de frumusete babesti

Una din cele mai sexy femei din lume, modelul Catrinel Menghia a dezvaluit care sunt trucurile de frumusete la care apeleaza, pentru site-ul perfecte.ro.

Catrinel Menghia a mai precizat si ca si-a dezvoltat armonios corpul, deoarece a practicat altletismul de performanta.

"Tin sa mentionez ca sportul de performanta m-a ajutat foarte mult sa ma dezvolt armonios. Insa mananc desert, fara sa exagerez, eu fiind foarte pofticioasa de felul meu, nu fumez si nu beau alcool.

Trucuri de beauty am multe in care cred si sunt cele "babesti", asa cum se numesc la noiu: imi fac masti cu miere de albine pentru ten, in loc de crema corporala folosesc de fiecare data dupa ce fac dus ulei de migdale si pentru par fa cdes masti cu ulei de masline", a declarat Catrinel.

Romanca a fost admirata anul trecut in paginile revistei Sport Illustrated, iar recent a aparut intr-o reclama de senzatie, in cadrul Super Bowl, unul din cele mai apreciate evenimente sportive din America.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:31

Sotia lui Cabral, pasionata de gatit

Simpatica Andreea Ibacka marturiseste ca, atat cat ii permite timpul, sta in bucatarie si il rasfata pe Cabral , sotul sau cu diverse preparate culinare.

Blonda este modesta cand vorbeste despre aceasta pasiune a sa si nu se considera o mare experta, ci dimpotriva, isi doreste sa invete cat mai multe. Ea spera sa descopere cateva secrete gastronomice de la Razvan Fodor , nasul sau de cununie si prezentatorul emisiunii MasterChef.

"Nu-s vreo experta in bucatarie, dar gatesc cu placere pentru cei dragi. N-am carti, secrete din mosi-stramosi, n-am luat lectii de gastronomie si nici n-am experimentat inca feluri prea sofisticate de mancare. Dar gatesc de 3 ori pe saptamana si combin ingrediente dupa instinct.

Si, de cele mai multe ori fac treaba buna, iar invitatii la masa savureaza incantati mancarea mea. Fiind pasionata de gatit, nu pot decat sa ma bucur ca marti, 20 martie incepe cooking show-ul "MasterChef". Abia astept sa iau notite in fiecare saptamana, a postat actrita pe blogul sau.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:32

Liderul Hotel FM, despre piesa trupei Mandinga: "e un fel de zacusca locala"

Gabi Baruta, liderul trupei Hotel FM, care a reprezentat anul trecut Romania la Eurovision nu este de acord cu alegerea din acest an si caracterizeaza piesa "Zaleilah" ca fiind "un fel de zacusca locala".

"Personal, nu sunt ascultator de acest gen muzical. Este o piesa reprezentativa pentru majoritatea romanilor, e un fel de zacusca locala.

Cea mai buna prestatie a avut-o Electric Fence. Piesa lui Josan a fost buna, dar ca show nu a stralucit. Eu le doresc succes celor de la Mandinga si sa obtina un loc cat mai bun", a declarat Baruta pentru ziarul Ring.

Trupa Mandinga a fost aleasa sambata seara sa reprezinte Romania la competitia Eurovision, la Baku, Azerbaidjan. Piesa "Zaleilah", compusa de Costi Ionita este destul de controversata, iar parerile cu privire la valoarea acesteia sunt impartite.
https://youtu.be/rA7Tk_FkQaI
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:33

Afla ce dieta tine Alexandra Dinu pentru a se mentine frumoasa!


Fosta sotie a fotbalistului Adrian Mutu a marturisit ca de cateva luni urmeaza dieta tisanoreica, patentata de doctorul Gianluca Mech.

Blonda este adepta unui regim alimentar bazat pe un mix de plante, care ajuta organismul sa revina la starea de echilibru.

"Metoda este foarte simpla si consta in folosirea mixurilor a zece plante, fiecare avand rolul de a regla o anumita functie a organismului. Impreuna, restabilesc echilibrul orgasnimului.

Am slabit in jur de patru kilograme de cand am adoptat acest nou regim de viata, insa pierderea in greutate nu s-a facut brusc, ci a fost una naturala.

Deseori, pe platourile de filmare, masa de pranz consta doar in preparate bazate pe aceste plante, recomandate de Gianluca Mech", a declarat Alexandra pentru ADPM.

Actrita a subliniat ca pe langa acest regim merge si la sala, iar acest lucru a ajutat-o sa-si mareasca masa musculara si sa fie in forma.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:34

Nico e sincera: "Mi-am facut botox si nu mi-e jena sa spun!"

Nico nu are niciun fel de problema in a recunoaste ca a apelat la estetician pentru a arata bine. Artista spune ca a folosit botox pentru ridurile de expresie si ar fi vrut si niste silicoane, doar ca i-a fost teama.

Desi multe din vedetele autohtone cu greu recunosc cand isi fac o imbunatatire chirurgicala, Nico declara ca nu are de ce sa se ascunda.

"Da, mi-am facut botox si nu mi-e jena sa spun, am riduri de expresie si am inceput sa-mi fac la 40 de ani, de doi ani incoace. Am vrut la un moment dat sa-mi pun silicoane, dar nu mi-am pus si nici n-o sa-mi pun, pentru ca am vazut atatea probleme, incat deja mi-e teama pentru cele care au", a marturisit Nico in paginile revistei Tango.

Cantareata s-a facut remarcata in peisajul muzical romanesc in urma colaborarilor cu diverse trupe de hip=hop, precum Morometzii sau BUG Mafia.
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:53

Dan Bittman: "Ca sa impresionezi o femeie faci orice"

Solistul trupei Holograf , Dan Bittman considera ca barbatii au mult de munca pentru a cuceri o femeie. Reprezentantii sexului tare trebuie sa fie capabili sa faca orice pentru indeplinirea obiectivului lor, iar adesea sunt nevoiti sa minta.

"La inceput...ca sa impresionezi o femeie faci orice. Uneori mai spui si minciuni, care sunt inerente in jocul seductiei. Esti romantic, incerci s-o surprinzi cu tot felul de cadouri.sursa www.vedeta.ro

Odata cucerita...te mai potolesti. Cat despre secretul unei relatii de durata, cred ca trebuie sa existe respect si intelegere. Nu in ultimul rand comunicarea este cheia pentru rezolvarea tuturor problemelor", a declarat artistul pentru a1.r0.

De Ziua Femeii, pe 8 Martie, trupa Holograf a sustinut un concert in clubul bucurestean Tribute, in fata a peste 500 de persoane.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeJoi 15 Mar - 2:56

Cătălin Măruţă, înlocuit de Horia Brenciu la propria emisiune

În emisiunea Happy Hour de astăzi, prezentatorul Cătălin Măruţă a fost înlocuit de Horia Brenciu.

Ce-i drept, calitatea de moderator al emisiunii nu a durat pentru Brenciu decât câteva minute, deoarece Măruţă, prins pentru puţin timp în trafic, a revenit repede în platou.

În acest timp, invitatul său s-a descurcat foarte bine în rolul de prezentator. "Bine aţi venit la Super Happy Hour. Avem nevoie de o schimbare, din moment ce eu sunt noul prezentator al emisunii. Şi salariile se vor mări! Se vor dubla, al orchestrei se va tripla. Nu se ştie când, dar se va întâmpla!", a spus Horia Brenciu.

Odată revenit în platou, Măruţă şi-a reintrat repede în rol şi a continuat moderarea emisiunii de la Pro Tv, în timp ce Brenciu s-a aşezat pe Happylica doar în calitate de invitat.www.click.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:15

Teo Trandafir se marita

Vedeta de televiziune Teo Trandafir a anuntat, intr-un interviu acordat in exclusivitate pentru ziarul Libertatea, ca se va casatori anul acesta.

Evenimentul va avea loc pe malul lacului Buftea, chiar in incinta studiourilor Media PRO, intr-un loc special amenajat.

"Este adevarat ca urmeaza sa ma marit. Este, probabil, cel mai fericit moment pe care l-am trait pana acum si cred ca Dumnezeu mi l-a rezervat pentru momentul acesta ca sa inteleg ca, daca iti inveti lectia, toate caile ti se deschid". a declarat Teo pentru Libertatea.

Teo Trandafir nu a dezvaluit inca cine este cel care-i va deveni sot, deoarece dupa cum insasi declara "nu e o persoana publica", dar a subliniat ca numele lui nu a fost niciodata asociat cu al ei in presa:

"Nu e persoana publica si, daca m-as apuca sa spun acum cate-n luna si in stele despre el, parca l-as arunca eu cu mana mea in vazul lumii, pe nepregatitelea. Eu sunt atrenata, ce naiba, dar el chiar n-are nicio vina".


Ani de-a randul au existat tot felul de speculatii ca moderatoarea ar avea o relatie cu bunul ei prieten, Marian Teodorescu, cunsocut ca Domn Profesor, dar acest mit a fost demontat.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:16

Andrei Leonte, castigatorul X Factor, ar putea pierde premiul

Andrei Leonte, castigatorul primei editii a concursului X Factor este pe cale sa piarda premiul de 200.000 de euro, dupa ce a incalcat un punct din regulamentul concursului.

Reprezentantii postului Antena 1 au descoperit ca tanarul, in varsta de 22 de ani avea un contract de colaborare cu o casa de discuri, iar acest lucru contravine regulamentului de participare.

Andrei a omis sa declare ca are un contract cu o casa de discuri in momentul in care a semnat actele de inscriere in concurs. Postul de televiziune care a organizat concursul investigheaza in acest moment situatia, urmand ca in cateva zile sa ia decizia daca va acorda sau nu suma de 200.000 de euro tanarului din Iasi.

In ceea ce il priveste pe fostul concurent X Factor , el nu a infirmat, dar nici n-a confirmat declaratiile oferite de repezentantii Antena 1.


"In asteptarea rezultatului clarificarilor ce au loc in aceste zile, as vrea sa va spun ca visul meu a fost sa cant, iar Antena 1 mi-a dat aceasta sansa, lucru pentru care sunt cat se poate de recunoscator", a declarat Andrei Leonte pentru ziarul Libertatea.
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:16

Alexandra Stan a ajuns la spital. Afla de ce!

Celebra cantareata Alexandra Stan a fost internata de urgenta in acest weekend, dupa un concert sustinut in Turcia, potrivit informatiilor oferite de Jurnalul National.

Oboseala si stresul din ultima perioada au stat la baza inrautatirii starii de sanatate a artistei, aflata intr-un turneu mondial de promovare a albumului "Saxobeat", dar si a celui mai nou single, "One million".

Artista se afla intr-o rezerva a Spitalului German din Instanbul, una din cele mai prestigioase clinici private din Turcia.

Medicii din Turcia nu au diagnosticat-o inca, dar au hotarat sa o mai tina cateva zile sub supraveghere, astfel incat Alexandra si-a anulat contractele din perioada imediat urmatoare.

"Ne pare rau pentru fanii Alexandrei din Italia, dar nu va ajunge la petrecerea din Frosione. In prezent, este in camera de garda cu un diagnostic inca necunoscut", au declarat reprezentantii cantaretei.


Blonda nu a avut timp de odihna, deoarece pe 13 martie a sustinut un concert in Japonia, care s-a transmis live in intreaga lume, apoi a fost nevoita sa zboare spre Turcia, iar urmatorul concert era planificat sa aiba loc in Italia.
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:17

Adele vrea sa slabeasca

Adele vrea sa slabeasca si sa poarte haine cu doua marimi mai mici pana la inceputul verii.

Se pare ca artista a inceput deja un regim alimentar special, dar si un program de fitness care o vor ajuta sa ajunga la greutatea dorita.

Adele s-a ingrasat cu cateva kilograme inca de anul trecut, in urma operatiei pe care a avut-o la nivelul corzilor vocale. Tot de atunci s-a lasat si de fumat si, desigur, acest pas a contribuit la acumularea de kilograme.

O sursa apropiata artistei a declarat ca "de cand s-a lasat de fumat, Adele are mai multa energie si isi doreste sa aiba un stil de viata mai sanatos".

Tot aceeasi persoana a mentionat ca Adele a fost intotdeauna curioasa despre cursurile Pilates, dar pana acum nu a avut suficient timp sa se dedice unui program complet de exercitii.


Gurile rele sustin ca Adele a luat decizia de a slabi in urma comentariilor facute luna trecuta de designerul Karl Lagerfeld . Acesta a declarat despre Adele ca are un chip frumos, dar ca este un pic cam grasa.

Ca raspuns, cantareata in varsta de 23 de ani a spus ca nu va slabi niciodata pentru altcineva, in afara de ea.

sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:18

Monica Gabor, amendata pentru prostitutie

Audiat ca martor in procesul lui Dinu Damaschin, Irinel Columbeanu a facut o multime de dezvaluiri incendiare.

Printre acestea, Irinel a declarat ca fosta sa sotie, Monica Gabor, a fost amendata pentru prostitutie, atat la Bacau, cat si la Bucuresti, in urma unei razii efectuate la Hotel Bucuresti.

Afaceristul spune ca Dinu Damaschin era proxenetul mai multor tinere, printre care se afla si Monica, iar de serviciile sexuale ale acestora au beneficiat multi oameni cu bani, printre care Corneliu Iacobov, Dumitru Sechelariu si un "anume" Hrebengiuc.


"Am fost contactat de un individ din Bacau, care mi-a spus ca o ducea pe Monica la niste petreceri organizate la un hotel din Slanic Moldova, apartinand unui primar de acolo si ca acolo se intretineau raporturi sexuale", precizeaza Columbeanu.

Desi Irinel a incercat sa sublinieze ca este doar un cetatean bine intentionat, care vrea sa faca lumina intr-un caz de-o asemena amploare, el nu face decat sa puna paie pe foc in scandalul ce-l are de ceva vreme cu fosta sotie.

"Nu e prima oara cand sotul meu face afirmatii defaimatoare despre episoade din trecutul meu. Ar trebui sa-i fie rusine. Oricum, promit sa-mi fac timp sa lamuresc toate lucrurile acestea", a fost raspunsul Monicai Gabor cand a aflat despre acuzele fostului sot.
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:19

Scandal intre concurentele de la Burlacul 3

Cea de-a treia editie a emisiunii "Burlacul" a fost marcata de o multime de momente tensionate, dar totul a culminat cu mega-scandalul din ultimele zile, cand trei dintre concurente au la un pas de bataie.

Andreea, Irina si Georgiana sunt trei din fetele care au avut privilegiul de a-l insoti pe Vladimir Draghia (Burlacul) intr-o excursie, la Viena.

Toate bune si frumoase, pana cand domnitele in cauza, ajunse la un restaurant unde ar fi trebuit sa sarbatoreasca intalnirea cu Vladimir, au inceput sa se acuze reciproc. Fetele si-au aruncat una alteia o multime de vorbe grele si nu mai lipsea mult sa se ia la paruiala.

Georgiana a fost cea mai pornita si i-a reprosat Irinei ca are un comportament nepotrivit: "E de prost gust, tot ce faci tu e de prost gust".
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:20

Delia Matache se marita in august

Delia Matache este in toiul pregatirilor de nunta. Cantareata a declarat ca se va marita cu iubitul sau, Razvan Munteanu, in luna august a acestui an.

Razvan a cerut-o pe Delia in casatorie inca de la inceputul anului si i-a daruit un diamant galben.

Se pare insa ca inelul mai are de asteptat, avand in vedere ca cei doi nu au gasit inca pe nimeni care sa monteze diamantul de doua carate pe un inel. Asadar, acestia urmeaza sa faca o excursie in straintate pentru a gasi un bijutier cu experienta.

Delia a oferit mai multe detalii despre nunta si a subliniat faptul ca nu va fi o nunta discreta. "O sa fie o nunta cool, trasnita, exact ca noi", a adaugat blonda in varsta de 30 de ani.


Cat despre copii, Delia a spus ca deocamdata nu sunt in plan, dar ca nu este impotriva. Cantareata sustine insa ca daca va ramane gravida, nu va renunta la cariera si la stilul sau de viata. "Eu nu sunt casnica si nu voi fi nici cand voi avea un copil. Imi place prea mult ceea ce fac", a declarat artista.
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:21

Andreea Marin Banica: Nu sunt implinita


In ciuda faptului ca are o cariera impresionanta, afacerile ii merg de minune, iar fetita si sotul ii lumineaza zilele, fosta "Zana" de la "Surprize, suprize" declara ca nu este o femeie implinita.

Andreea Marin Banica a incercat dintotdeauna sa isi depaseasca limitele si, cu toate ca a ajuns la un nivel social pe care multi il invidiaza, ea considera ca nu trebuie sa se opreasca aici.

"Nu sunt implinita si nici nu cred ca sunt genul de persoana care sa spuna vreodata: "Da, sunt implinita!". Eu sunt omul care isi doreste mereu altceva si asta e bine, pentru ca am motive sa lupt, altfel as suferi de insuficienta", a declarat vedeta pentru emisiunea "Acces direct", de la Antena 1.


Ea a recunoscut, totodata, ca are si momente de slabicune, ca orice om: "Sunt o femeie in care forta pe care o inspir se imbina cu vulnerabilitatea, pentru ca am si eu slabiicunile mele. Sunt un om absolut normal, cu bune si cu rele".

sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:22

Burlacul Edward, parasit de iubita


Edward Strohlen, unul dintre fostii protagonisti ai emisiunii " Burlacul ", parea sa isi fi gasit fericirea in bratele frumoasei Ana, alaturi de care planuise sa isi petreaca restul vietii.

Fericirea lui a fost spulberata recent, cand aleasa inimii lui l-a anuntat ca se desparte de el.

Ana Maria Savu este frumoasa castigatoare a uneia dintre emisiunile " Burlacul " si cea care a cucerit inima carismaticului Edward.

Dupa terminarea emisiunii, cei doi pareau mai indragostiti ca niciodata si isi declarasera iubire vesnica.

Povestea de dragoste si-a gasit finalul in momentul in care ea a luat decizia de a se desparti de Edward. Ea a motivat decizia pe baza faptului ca iubitul ei se concentra in ultima vreme mai mult pe munca si nu ii mai oferea atentia necesara.


Indiferenta si ignoranta cu care a tratat-o multimilionarul au condus la racirea treptata a relatiei, pentru ca in scurt timp sa se produca si ruptura finala.

Edward a fost luat prin surprindere de decizia alesei sale si pare sa sufere foarte tare, Ana Maria declarand ca la auzul vestii, acesta a inceput sa planga.

Totusi, ea considera ca este mai bine pentru amandoi sa se desparta si sa o ia pe drumuri diferite in viata.
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:23

Sasha Lopez nu se opreste din munca nici macar pentru luna de miere.

In urma cu putin timp Sasha Lopez s-a insurat in secret cu vocalista proiectului sau, Alexandra Blake, cei doi preferand ca evenimentul sa fie unul intim. Au ales sa faca acest lucru public abia dupa cununie, prin postarea pe Facebook a unei fotografii si a unei scurte declaratii.

Intrebati de echipa Music Channel cum merg lucrurile in noua viata, cei doi au raspuns glumind: “ Ca sa nu ii fac contract ( de munca) am zis ca mai bine o iau de nevasta si atunci s-au rezolvat toate.

Nu, e o gluma, suntem foarte fericiti. Suntem mereu impreuna, nu ne plictisim si cred ca asa iti dai seama de compatibilitate.”

Cu toate astea, Sasha Lopez a declarat pentru Music Channel ca in cel mai scurt timp va iesi pe piata si o noua piesa care se vrea unul dintre hiturile verii, din start urmand sa se lanseze forma finala a piesei, cu tot cu videoclip! sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMar 20 Mar - 4:23

Ellie White, din nou pe partia de schi, la doua luni de la accident

Accidentul pe care Ellie White l-a avut in urma cu doua luni pe partia de schi pare sa nu ii fi alungat artistei pasiunea pentru acest sport.

Imediat dupa ce si-a lansat cel mai recent videoclip, pentru piesa Sete de noi, cantareata a petrecut zece zile de vis intr-o statiune montana din Austria.

Ellie White a stat in Ischgl, impreuna cu un grup de prieteni, si a profitat de aceasta perioada pentru a-si reincarca bateriile, dar si pentru a se perfectiona in arta schiatului.

Dupa accidentu suferit in luna ianuarie a acestui an, solista a fost asistat de aceasta data de un instructor.

“Cred ca singura modalitate de a-ti infrange temerile este sa le infrunti, astfel ca am urcat din nou pe schiuri, de data aceasta fiind asistanta de un antrenor personal pe o pista de incepatori. M-am descurcat binisor, insa sunt departe de a ma incumeta singura pe partie”, declara Ellie White.

Solista a petrecut o buna parte din aceasta vacanta la Aqua Dome, un spa renumit pentru dotarile sale.

“Am facut tot felul de masaje, tratamente si am incercat baile fierbinti in aer liber. Serile le-am petrecut mai mult prin pub-uri. In zona asta nu exista decat cateva cluburi, insa astmosfera de aici este foarte placuta”, adauga artista.
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 4:58

Andreea Marin Banica vorbeste despre divort

a facut o multime de marturisiri surprinzatoare in paginile revistei Unica si a abordat subiecte sensibile, precum neintelegerile dintre ea si sotul sau, Stefan Banica Jr . sau cum ar depasi un eventual divort.

Amanuntele din acest interviu, pe care diva a ales sa le faca publice au lasat suficient loc de speculatii, iar presa si-a indreptat din nou atentia asupra sa.

Andreea Marin a subliniat ca familia sa este una absolut normala, in care au existat momente dificile, care ar fi putut declansa un divort.

"Cati dintre noi nu si-au iesit din fire in controversele din cuplu si au spus vrute si nevrute la un moment dat, gandindu-se la extreme?, s-a intrebat Andreea.

In ceea ce priveste ipoteza divortului, fosta prezentatoare TVR spune ca nu o sperie deloc un astfel de moment, chiar daca nu isi doreste sa treaca prin asa ceva.

"Privesc mult mai detasata acest subiect in a doua mea viata ca familista. Am pornit la drum cu dragoste si cu toata daruirea, dar un divort nu ar fi ceva care sa ma darame, chiar daca nu mi-l doresc", a mai recunoscut "Zana".sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 4:58

Andreea Raicu si Tudor Chirila, din nou impreuna

Andreea Raicu a postat pe pagina sa de Facebook o fotografie in care apare alaturi de Tudor Chirila , fostul sau iubit, iar acest lucru nu a trecut neobservat.

Reactiile venite din partea admiratorilor vedetei au fost impartite. Majoritatea a felicitat-o pe Andreea pentru ca s-a impacat cu fostul iubit, dar au fost si voci care au sustinut ca cei doi nu se potrivesc.

Frumoasa prezentatoare TV s-a intalnit cu Tudor Chirila ieri seara, la Gala Premiilor Gopo, iar Roxana Voloseniuc, prietena Andreei si redactorul-sef al revistei Elle a imortalizat momentul.

"Roxana nu s-a putut abtine sa nu imortalizeze intalnirea de gradul zero", a precizat Andreea Raicu intr-o postare din dreptul imaginii.


Intre Tudor Chirila si Andreea Raicu a existat o relatie de iubire plina de urcusuri si coborasuri, dar in toamna anului trecut au hotarat sa mearga pe drumuri diferite.

Pe contul Facebook al vedetei a fost pusa si o alta poza de la evenimentul respectiv, in care Andreea Raicu apare alaturi de Malvina Cervenschi si Roxana Voloseniuc.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 4:59

vrajeala azi la acces direct a zis ca nu sunt impreuna ca doar a fost o poza ca intre 2 prieteni ce sau intalnit la o gala
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 5:00

Alexandra Stan: Mi-e lene sa fac sport!

Cantareata Alexandra Stan, una din cele mai sexy aparitii din showbiz-ul autohton, are o silueta de invidiat, dar dupa cum insasi declara nu munceste prea mult pentru acest lucru.

Artista recunoaste ca nu ii place sa faca sport, iar mostenirea genetica din partea tatalui este marele sau atu atunci cand vine vorba de imaginea pe care o afiseaza.

Alexandra spune ca apartine acelei categorii de persoane norocoase, care nu au nevoie sa frecventeze salile de fitness pentru a avea un corp bine conturat.

"Nu am avut niciodata probleme cu greutatea. De un an sau doi am inceput sa asimilez mai repede. Daca mananc haotic incep sa pun pe mine, dar nu am probleme", declara vedeta pentru perfecte.ro.


Ea subliniaza ca este constienta de beneficiile aduse de practicarea exercitiilor fizice regulate, dar, momentan, nu vrea sa faca acest sacrificiu:

"In momentul asta sunt foarte multumita de cum arat, dar as vrea sa mai slabesc putin in zona abdomenului. Mi-e lene sa fac sport. Nu-mi place sa fac sport deloc", declara Alexandra Stan.sursa www.vedeta.ro

Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 5:00

Catalin Botezatu n-are gand de insuratoare


Designerul Catalin Botezatu este unul din cei mai doriti burlaci din Romania si, pana in momentul de fata, nicio femeie nu l-a convins sa renunte la acest statut si sa-si puna verigheta.

Unul din motivele pentru care vedeta nu vrea sa paseasca inspre altar este acela ca ii place sa experimenteze tot felul de relatii si isi doreste sa aiba cat mai multe femei, dupa cum insusi marturiseste.

Botezatu nu exclude posibilitatea ca intr-o buna zi sa se casatoreasca, dar asteapta sa gaseasca femeia potrivita:

"Nu ma vad insurat prea curand, dar cand va fi momentul, o voi face".

Totusi,creatorul de moda are o lista cu cerinte pentru viitoarea sotie.


"Astept de la femeia de langa mine sa fie mereu surprinzatoare, sa se reinventeze in fiecare zi si sa fie putin geloasa, pentru ca stiu ca nu exista nici o relatie fara posesivitate.

Peste cativa ani, ma vad locuind intr-o casa mare, unde sa dau petreceri frumoase si sa fiu inconjurat de cat mai multe femei frumoase", a subliniat Bote.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 5:01

Gina Pistol, curtata de o femeie

Nici bine nu s-a despartit de iubitul libanez, Nicola , ca Gina Pistol a inceput sa fie curtata de numerosii sai admiratori.

Elementul de surpriza a intervenit in momentul in care o femeie a inceput sa-i faca blondei tot felul de complimente si sa declare ca si-ar dori o relatie cu ea.

Gina a fost invitata la o emisiune nocturna de la Antena 2, cand telespectatorii au asaltat-o cu mesajele si telefoanele, dorind sa-i intre in gratii. La un moment dat, o telespectatoare si-a manifestat si ea interesul pentru a o intalni pe Gina.

"Esti cea mai frumoasa femeie din Romania, mi-ar placea sa ne vedem. Exista atatia barbati, de ce s-ar duce cu un barbat cand poate sa se duca cu o femeie?

Nu stiu cine nu s-ar putea indragosti de Gina. Noi, femeile avem un stil aparte de a ne intelege. De a ne admira si de a ne pretui pana la urma, nu? Cred ca trebuie s ne sprijinim si sa ne cunoastem mai bine ca femei", a declarat respectiva telespectatoare.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 5:02

Dani Otil: La televizor au inceput sa apara tot mai des vaci


Prezentatorul de la "Neatza cu Razvan si Dani", Dani Otil este destul de critic atunci cand vorbeste despre lumea showbiz-ului romanesc, astfel incat in aceasta dimineata el nu pierdut prilejul sa se distreze pe seama divelor de carton.

Iubitul Mihaelei Radulescu nu a avut termeni de lauda pentru fetele care incearca sa se faca remarcate prin tot felul de scandaluri de natura sexuala si mai putin prin munca sau inteligenta.

"La televizor au inceput sa apara tot mai des vaci. Multe vaci care dau din coada si din coate, asa ca am decis sa fac dreptate", a spus Dani Otil in cadrul emisiunii pe care o modereaza.

Ironia nu s-a oprit in acest punct, iar Otil a prezentat si un videoclip cu o vaca, pe care a considerat-o mult mai inteligenta decat starletele de carton de la televizor.
sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 5:02

Catalin Botezatu s-a imbolnavit la Moscova

Designerul roman Catalin Botezatu , aflat la Moscova pentru a-si prezenta cea mai nou colectie, "Tarina" s-a ales cu o raceala crunta.

Chiar daca isi propusese sa viziteze capitala Rusiei, Botezatu s-a vazut nevoit sa amane aceste planuri si sa stea mai mult in casa, pentru recuperare.

Inainte sa fie doborat de gripa, Bote a apucat sa viziteze centrul Moscovei, astfel incat a vazut Piata Rosie, muzeele si Palatul Petrovski.

Creatorul de moda a fost prezent la Moscova pentru a lansa o colectie ce include elemente traditionale rusesti, dupa ce, inainte cu vreo cateva saptamani fusese sa-si prezinte creatiile pe podiumurile de moda din Paris si New York.

Pe data de 8 martie, Botezatu si-a lansat primul audiobook din cariera, intitulat "Trei vieti. Pedeapsa", dupa ce cartea cu acelasi nume s-a bucurat de un succes enorm in randul femeilor.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 5:03

Burlacul Vladimir Draghia, acuzat ca are o relatie cu Augusta Lazarov


Vladimir Draghia este acuzat de una din concurentele show-ului " Burlacul " ca nu este interesat de concurs, fiindca are deja o relatie cu Augusta Lazarov.

Dupa cateva scene pline de erotism si saruturi patimase, Vladimir Draghia si Adelina, una din fetele participante la concurs au o discutie nu tocmai placuta.

"Femeia asta e sefa ta! Te rog, nu striga la mine, nu e cazul, suntem intr-un loc public! Nu pot sa imi mai bat joc de sufletul meu inca o data!", i-a reprosat Adelina lui Vladimir.

Reactia lui Vladimir a fost una vulcanica, el infirmand ca exista o asemenea situatie: "Nu am nimic, nu am nicio relatie".

Adelina nu este singura fata care l-a cucerit pe Vladimir, deoarece el o place in aceeasi masura si pe Sasha , o tanara satena extrem de simpatica, care primeste acelasi tratament ca si Adelina.

Burlacul se simte la fel de bine in preajma celor doua concurente, insa ramane de vazut care il va cuceri pana la urma.sursa www.vedeta.ro

Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 5:05

Pepe a dezvaluit cum a cunoscut-o pe Raluca, viitoarea sa sotie

Dupa ce fanii au aflat ca Pepe va deveni tatic, el a hotarat sa vorbeasca deschis despre relatia sa si sa povesteasca modul in care si-a cunoscut viitoarea sotie.

Cantaretul latino afirma ca sustinea un recital, cand a zarit-o pe frumoasa Raluca Pastrama, imbracata intr-o rochie scurta, de culoare rosie si purtand tocuri.

Plin de initiativa, Pepe i-a facut imediat o dedicatie:"Eu cantam si i-am facut o dedicatie, pentru Scufita Rosie, ea a zambit si mi-am dat seama ca e loc."

La nici o saptamana dupa ce s-au cunoscut, Pepe impreuna cu Raluca Pastrama au plecat intr-o vacanta, unde au reusit sa se descopere reciproc si sa constate ca sunt destinati unul celuilalt.


In ceea ce o priveste pe tanara in varsta de 21 de ani, ea spune ca era deja indragostita de Pepe , dar l-a lasat pe el sa faca primul pas.

"L-am vazut la barul tatalui sau. Mi-a placut de el, m-am uitat la el, dar am plecat inainte sa vina la mine. M-a sunat a doua zi. Nu eram fana lui deloc, nici macar nu imi placea muzica lui", isi aminteste Raluca.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeMier 28 Mar - 5:06

Radu Banciu o ataca pe Andreea Marin Banica

La scurt timp dupa ce Andreea Marin Banica a afirmat ca fiica sa este un copil foarte inteligent, Radu Banciu nu a pierdut ocazia sa o ironizeze in cadrul emisiunii sale.

"Are cea mai desteapta fata din tara. In ritmul asta o sa-l nasca si pe Mozart", a subliniat jurnalistul Radu Banciu.

El a continuat sirurul atacurilor verbale si a spus ca este normal ca fiica Zanei si a lui Stefan Banica sa fie atat de inteligenta, pentru ca o ajuta mostenirea genetica.

"Nu trebuie sa ne mire absolut deloc, era logic ca din asemenea parinti sa iasa un asemenea copil. Probabilitatea era imensa", declara prezentatorul emisiunii "Lumea lui Banciu".

Radu Banciu nu a putut sa se opreasca doar la aceste afirmatii si, vizibil deranjat ca Andreea Marin o considera pe micuta sa, Violeta, un fel de "geniu" a mai punctat:

"Cu toate acestea, Andreea Marin a spus ca nu si-ar dori un geniu neinteles. E bine ca tara are astfel de elemente la dispozitie. Sa speram ca Violeta Banica nu va pleca niciodata din Romania".sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 1 Apr - 19:23

Burlacul Vladimir Draghia s-a imbatat si s-a sarutat cu o concurenta
Burlacul Vladimir Draghia a iesit la un restaurant cu una din concurentele show-ului la care participa, iar cu aceasta ocazie s-a lasat purtat de val si aburii bahici.

Vladimir nu a mai tinut cont de faptul ca se afla intr-o emisiune televizata si a consumat ceva mai mult alcool, in ideea de a-si face curaj sa o sarute pe partenera sa, Adelina.

"Se pare ca alcoolul are partea lui. Nu ma asteptam sa imi placa atmosfera", a declarat "Burlacul".

Vedeta s-a simtit foarte bine, de vreme ce toata seara a dansat si a cantat alaturi de cantareata Catanga, iar ulterior s-a sarutat pasional cu Adelina.


Tanara nu a fost prea convinsa de gesturile pline de erotism ale "Burlacului", deoarece s-a gandit ca totul este un simplu efect al consumului exagerat de bauturi alcoolice. Cu toate acestea, ea afirma ca s-a simtit foarte bine.

"Nu stiu daca acel sarut a fost din suflet sau pentru ca am avut gura mare. Nu uit ca e actor, dar sper sa nu fie prefacut. A fost insa un sarut bun, a meritat", marturiseste Adelina.



http://www.vedeta.ro/Burlacul_Vladimir_Draghia_s_a_imbatat_si_s_a_sarutat_cu_o_concurenta__Video_-23306.html
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 1 Apr - 19:23

Marijuana se marita

Cantareata de muzica hip-hop Dana Cuteanu, alias Marijuana a anuntat ca isi doreste ca in toamna sa se marite cu iubitul sau, Sebi.

Planurile de nunta au fost deja demarate, iar Marijuana spune ca nu are cum sa nu imbatraneasca alaturi de Sebastian, care o face extrem de fericita si i-a fost tot timpul alaturi.

"(n.r- Sebi) se pricepe la multe lucruri, printre care si acela de a ma face fericita", a marturisit artista.

Ceea ce i-a suprins pe apropiati a fost data la care Dana vrea sa aiba loc fericitul eveniment, deoarece este o zi speciala in familia artistei. Este chiar data in care mama cantaretei a parasit aceasta lume.


"Vrem sa ne casatorim in luna septembrie, atunci cand mama mea a incetat din viata. Vreau atunci pentru amintirea mamei mele, careia ii duc dorul foarte tare.

Vreau sa mergem la biserica si tin neaparat sa merg la altar cu Sebastian. Cred ca mama este ingerul meu pazitor", a declarat Marijuana pentru ziarul CanCan.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 1 Apr - 19:24

Monica Gabor a ratat rolul din James Bond din cauza lui Mr. Pink

Daca in urma cu ceva vreme Monica Gabor ar fi dat orice pentru a se lansa in industria filmului de la Hollywood, de cand l-a cunoscut pe Mr. Pink si-a schimbat prioritatile.

Asa se face ca, desi a avut ocazia sa fie distribuita intr-unul din filmele seriei "James Bond", in rolul Bond Girl, Monica a trebuit sa refuze.

Pentru ca in cercul de prieteni ai chinezului se regaseste si celebrul actor de Oscar Forest Whitaker, in virtutea acestor legaturi, Monica a primit oferta pentru un rol in seria "James Bond".

Totusi, Mr. Pink nu s-a lasat impresionat de o asemenea varianta si i-a replicat persoanei care a venit cu oferta: "Glumesti? Bineinteles ca nu e interesata de acest rol, mai ales acum, cand ne-am hotarat sa intemeiem o familie. Vrem o viata linistita. Privata".


La randul sau, fosta domna Columbeanu afirma ca isi doreste ca in primul rand sa se ocupe de afaceri, iar in al doilea rand trebuie sa tina cont de dorintele iubitului sau, care isi doreste o viata linistita.

"Eu, oricum, ma concentrez acum pe afaceri", a declarat Monica in exclusivitate pentru ziarul Cancan.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 1 Apr - 19:25

Bote si-a dus fiul la o partida de sex in trei

Designerul Catalin Botezatu a dezvaluit ca in urma cu ceva timp a mers cu Andrei Iordache, presupusul sau fiu, pentru o partida de sex in trei.

"Am facut menage-a-trois. Eu eram cu fata si Andrei s-a ridicat sa-si toarne sampanie. Am ramas mut. Parca eram eu. M-am vazut ca in oglinda.

Dezbracati suntem identici, inclusiv la marimea sexului. Apoi am remarcat ca are acelasi stil in pat ca si mine", a declarat creatorul de moda pentru ziarul CANCAN.

Afirmatiile lui Catalin Botezatu intaresc ideea ca Andrei Iordache ar putea fi baiatul sau, mai ales ca din 2010 au aparut o multime de zvonuri cu privire la aceasta ipoteza.


In tinerete, Catalin a avut o idila cu mama tanarului si Andrei este rodul acelei relatii, dupa cum sustin unii apropiati ai designerului.

Episodul rememorat de Bote nu este unul singular, dupa cum insusi marturiseste, deorece tanarul model avea un spirit aventurier inainte de relatia cu Madalina Barbu.sursa www.vedeta.ro
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 1 Apr - 19:26

Bianca Dragusanu si-a lansat prima linie vestimentara

Fosta iubita a lui Catalin Botezatu , Bianca Dragusanu a furat cate ceva din meseria celebrului designer si a lansat prima sa linie vestimentara.

Zilele trecute, fosta asistenta a lui Capatos a prezentat intr-un club din Bucuresti colectia sa de haine, careia nu i-a pus deocamdata un nume.

"Este o colectie noua, cu haine nou, pentru un sezon nou. Nu m-am gandit sa-i dau neaparat o denumire. Toata lumea o stie de BBY. Asta e o parte din ceea ce ma reprezinta pe mine, tinutele mai clasice.


De cele mai multe ori este foarte greu sa fii simplu", a declarat Bianca Dragusanu intr-un interviu pentru Kanal D.

Bianca s-a implicat in lumea modei inca de anul trecut. Initial, ea a fost imaginea unor firme, apoi si-a lansat propriul brand, BBY, beneficiind de sprijinul celor pentru care a prezentat hainele. sursa
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 1 Apr - 19:27

Catalin Botezatu ar da cariera pe o femeie

Creatorul de moda Catalin Botezatu a ajuns in acel punct al vietii in care isi doreste o femeie alaturi, care sa-l sprijine si sa-i ofere liniste.

Pentru indeplinirea acestui oboectiv, Botezatu spune ca este gata sa renunte chiar si la cariera sa.

"De multe ori nu e placut sa ajungi acasa si sa nu ai pe nimeni cu care sa impartasesti succesul", s-a confesat designerul in cadrul emisiunii "Un show pacatos".

Daca pana de curand Catalin Botezatu punea cariera de plinul plan, acum el se gandeste sa renunte la viata agitata.

"Da, m-am gandit destul de serios sa renunt la toata viata mea agitata pentru o femeie si o viata linistita. De fapt nu neaparat pentru o viata de familist, dar clar pentru o viata linistita, ca am tendinta sa derapez intr-un haos", a adaugat vedeta.


Cand a fost intrebat care din femeile avute i-a marcat destinul, Botezatu a subliniat ca Bianca Dragusanu a insemnat foarte mult pentru el si chiar ii simte uneori lipsa:

"Era suficient de nebuna incat sa-mi inteleaga si mie nebuniile. Acum ea are viata ei, eu pe a mea. Asa decurg lucrurile".sursa
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeDum 1 Apr - 19:28

Marina Almasan si Victor Socaciu divorteaza

Victor Socaciu si Marina Almasan au divortat, dupa 13 ani de casnicie.

Potrivit Mediafax, Marina Almasan a marturisit ca singurul vinovat pentru divort este Victor Socaciu si nu de acum, ci de acum zece ani.

"Probabil din dorinta de a nu-si pierde fanii, prietenii si alegatorii, Victor a decis sa ignore eforturile mele din toti acesti ani de a mentine familia unita si declanseaza acum mascat, prin altii, aceasta vendeta mediatica, plina de venin si minciuni.

Nu doresc deocamdata sa comentez fotografiile aparute in presa - care in realitate au un cu totul alt context -, pe care Victor il cunoaste foarte bine", a declarat Marina Almasan.

"Din respect pentru cei 16 ani petrecuti alaturi de el, precum si din dragoste pentru fiul nostru, ma voi abtine - cel putin deocamdata - sa dezvalui adevaratele motive, unele dintre ele foarte intime, ale despartirii noastre.

Chiar si in aceste conditii, ii doresc lui Victor sa fie fericit si, mai ales, sanatos", a adaugat aceasta intr-un interviu pentru Mediafax.sursa
Sus In jos
anuta22
Membru de elita
Membru de elita
anuta22


Numarul mesajelor : 10004
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 36

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeLun 2 Apr - 15:51

Bune barfe Iuli,multumim,cand au de toate si se ajung ,divortweza,dai in colo.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitimeLun 2 Apr - 18:24

Irinel Columbeanu, dator cu 15.000 de euro
Irinel Columbeanu a acumulat datorii de peste 15.000 de euro la Primaria localitatii Targu-Carbunesti, deoarece nu si-a mai platit taxele si impozitele pentru firma de ciment din acest oras.

Afaceristul de la Izvorani si-a deschis o fabrica de ciment in orasul Targu-Carbunesti, in urma cu cinci ani.

Dupa numai 10 luni Irinel si-a abandonat afacerea respectiva, iar din ultimul semestru al unui trecut el a uitat sa-si mai plateasca taxele si impozitele catre administratia locala, acumuland penalizari.


"Aveam asteptari mai mari de la un viitor candidat la Primaria Capitalei. Mi se parea normal sa-si plateasca impozitul la primarie, ca orice alt cetatean", a declarat edilul orasului Targu-Carbunesti.sursa
Sus In jos
Continut sponsorizat





Barfe cu si despre vedete! Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! Icon_minitime

Sus In jos
 
Barfe cu si despre vedete!
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Despre epilat
» Despre superstitii
» despre masini.
» Despre prematuri
» Despre travaliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Sa stam la taclale la o cafea-
Mergi direct la: