Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Barfe cu si despre vedete!

In jos 
+4
ilariana
Doldoran
anuta22
julica
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeSam 23 Feb - 19:26

Oana Zăvoranu renunţă la haine pentru likeuri
Bine, asta ar fi varianta “oficială”, căci Oana Zăvoranu poate să se dezbrace când vrea ea fară un motiv anume.

Prezentă ieri la showul de mare anvergură “Un Show Păcătos” pentru a candida la mult râvnitul post de asistentă a emisiunii (mai în glumă, mai în serios) Oana s-a angajat să execute un număr de streaptease dacă se strânge un numîr de likeuri.

Condiţia sa s-a îndeplinit şi ea s-a conformat, numai că a simţit nevoia să facă ceva mai mult şi şi-a arătat sânii ţâţele pentru câteva secunde.

Deh, când când vii cu o schimbare serioasă de look (te faci blondă) şi-ţi fura Pestriţa prima pagina trebuie să plusezi cumva :) ) Şi cum conflctul cu mă-sa e încheiat, divorţul de Pepe e “fumat” în carieră superbă (ce lipseşte cu desăvârşire) era momentul pentru un streaptease executat la tv.

Pestriţo, mingea e la tine: hai cu prima ceartă!

Păreri?sursa aici
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeSam 23 Feb - 19:27

Simona Gherghe o comite iar
Când Bahmu n-are chef s-o înjosească pe Tufaru, Simona Gherghe “ţese” subiecte. Bine, acum era o chestie de-a trustului, căci era invitată Rona Hartner, participantă la “Te cunosc de undeva“. Nu mi-e prea clar de ce au invitat-o, cert e că e o mişcare de-a lor de a introduce elemente dintr-o altă emisiune (mai slabă în termeni de audienţă) în “locomotivele” canalului.

Pe parcursul introducerii subiectului ce ar fi trebuit să fie Rona echipa a pregătit un colaj video ce a dezamăgit-o pe Rona. Aceasta a aşteptat cuminţică să se deruleze tot materialul, apoi a plecat din emisiune, lăsând-o pe Gherghe cu fundul în baltă şi cu un gol în emisiune :D

S-a dus val vârtej acasă şi a reacţionat pe facebook:

”Motivul ăla adevăratul este că în acel extras de emisiune eu am avut replici!!! Care au fost tăiate!!!! Iar montajul pe care l-a prezentat ea era trunchiat!!!! Ce voia, să stau să ascult încă o dată cum mă înjură ….. V??? Nu, asta nu se mai poate!!!! Mergi la o emisiune și te jignește o tipă cu imagini abjecte!!! Plângi vreo 2 ore!! Și citești multe mesaje și tot moralul este din nou ok!!” sursa

Şi uite aşa îşi mai ia Simona un şut…

Voi ce părere aveţi despre modul cum a întâmpinat-o pe Rona?sursaa aici
Sus In jos
raluk
Vip
Vip
raluk


Numarul mesajelor : 6255
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 15/10/2009
Varsta : 41

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeSam 23 Feb - 23:30

julica a scris:
Oana Zăvoranu renunţă la haine pentru likeuri
Bine, asta ar fi varianta “oficială”, căci Oana Zăvoranu poate să se dezbrace când vrea ea fară un motiv anume.

Prezentă ieri la showul de mare anvergură “Un Show Păcătos” pentru a candida la mult râvnitul post de asistentă a emisiunii (mai în glumă, mai în serios) Oana s-a angajat să execute un număr de streaptease dacă se strânge un numîr de likeuri.

Condiţia sa s-a îndeplinit şi ea s-a conformat, numai că a simţit nevoia să facă ceva mai mult şi şi-a arătat sânii ţâţele pentru câteva secunde.

Deh, când când vii cu o schimbare serioasă de look (te faci blondă) şi-ţi fura Pestriţa prima pagina trebuie să plusezi cumva :) ) Şi cum conflctul cu mă-sa e încheiat, divorţul de Pepe e “fumat” în carieră superbă (ce lipseşte cu desăvârşire) era momentul pentru un streaptease executat la tv.

Pestriţo, mingea e la tine: hai cu prima ceartă!

Păreri?sursa aici



hmmmm, nu foarte placut numarul ei ...
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeSam 23 Feb - 23:56

da
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 28 Mar - 3:24

Ce parere aveti fetelor despre Cornelia Catanga...gravida la 54 ani?La fel si de Prodanca si nevasta lui Marcel Pavel,au avut un inceput de an bun...au ramas gravide din gresala.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 28 Mar - 3:32

mi se pare super,sa dai viata unui copil nu tine de varsta
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 3 Noi - 21:13

Sânziana, GEST DE ADEVĂRATĂ PIŢIPOANCĂ. Iată ce a făcut blonda LA MALUL MĂRII

Blonda şi alte două prietene au avut chef, ieri, de o plimbare romantică pe plajă. Însă briza cam răcoroasă, costumaţia neadecvată sau comoditatea le-a determinat să meargă cu maşina pe nisip, până aproape de apă.

Mândre de ele, cu pletele în vânt şi cu maşina de lux decapotată fetele s-au fotografiat, iar imaginea a apărut pe pagina de socializare a Sânzianei.

Pentru că nu purta nici fustiţă şi nici pantofi cu toc, aşa cum s-a întâmplat în cazul prietenelor ei, Sânzi s-a încumetat să meargă mai mult pe nisip pentru o şedinţă foto individuală.

Imaginile au fost însoţite şi de un text cu tentă filosofică: "Timpul are întotdeauna o cale de a ne arăta cine contează cu adevărat", a scris platuroasa Sânziana.

sursa
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 3 Noi - 21:15

Puya şi Cabral au luat câte 60.000 euro de căciulă, ca să se «bată»



Puya şi Cabral s-au îmbogăţit dintr-o reclamă la chipsuri, care se difuzează de câteva luni pe postuirile tv. Cei doi au bătut palma pentru o sumă frumuşică, cu o firmă cunoscută care comercializează aceste tip de produse.


Puya şi Cabral au filmat împreună un spot publicitar, care le-a adus în buzunar foarte mulţi bani. Cele două vedete au acceptat să se ia la trântă într-o reclamă la un produs adresat, în mod special tinerilor; chipsurile. Firma respectivă au considerat că Puya şi Cabral sunt cei mai potriviţi să reprezinte acest produs, pe care îl promovează peste tot, începând din luna mai.

Conform unor surse, pentru această reclamă, fiecare a primit câte 60.000 de euro, contractul fiind semnat până la sfârşitul anului. Produsul a fost mediatizat de Cabral şi pe blogul său. El a ţinut să-şi expună public şi o părere vizavi de războiul chipsurilor.

„Ştiţi cum sunt, cum mă manifest, ce fac atunci când apare o problemă sau o discuţie. Ei bine, de data asta n-am putut să mă temperez, pur şi simplu am explodat. Îmi pare rau dar... n-am putut să rămân elegant, aşa cum mă ştiţi, n-am putut să las de la mine, recunosc... am măturat cu el pe jos, am dat cu el de pământ, l-am terfelit!", a scris Cabral.

La scurt timp, după difuzarea reclamei pe posturile tv, în luna mai, Cabral şi-a achiziţionat un automobil nou, semn că îi merge bine , dar şi că bugetul i s-a mărit. El şi-a cumpărat un BMW Seria 5, al cărui model poate ajunge şi la 80.000 €. Încântat de noua sa achiziţie pe patru roţi, acesta a fost surprins de fotoreporterii Click! la volanul acestuia, în luna iunie.

Delia, reclamă la chipsurile cu aromă de mici şi cheeseburger


Delia a semnat, de curând, un contract avantajos cu o firmă renumită de chips-uri. Cântăreaţa promovează chipsurile cu aromă de mici şi cheeseburger, pentru 30.000 euro. În clipul de promovare al produselor, ea apare alături de câţiva tineri, cu care se distrează, şi cu rapperul Krem. La un moment dat, vin doi poliţişti probabil ca să-i ia la întrebări, însă Delia încearcă să le atragă atenţia servindu-i cu chipsuri cu aromă de mici şi cheeseburger.

Antonia, 80 000 euro din reclame


Antonia a pus mâna anul acesta pe două contracte grase. Frumoasa artistă a semnat mai întâi pentru o reclamă cu o firmă de produse cosmetice, pentru care a luat 60.000 de euro. Conform contractului, Antonia a cântat pe parcursul verii şi în turneul de promovare al noilor produse cosmetice lansate pe piaţă în aproape toate oraşele importante din ţară. Din octombrie, cântăreaţa a mai prins un contract cu firmă de încălţăminte. Pentru suma de 20.000 de euro, Antonia face reclamă unui brand orădean până în luna martie a anului viitor.

Smiley, 50.000 de euro de la o reţea de telefonie


Smiley a fost în ultimii ani pionul principal în reclamele Cosmote. În iunie, compania a lansat două spoturi, pentru a promova o nouă ofertă. „Orice facultate de Arte are nevoie de modele. Pozează şi tu măcar o dată în viaţă", spune Smiley. În cel de-al doilea spot, Smiley ne învaţă că vocea îngroşată, „gen Batman", poate transforma orice ai spune într-un lucru „măreţ" şi „foarte important". Pentru ele Smiley a încasat 50.000 euro. Din octombrie, un nou spot a adus-o în prim plan pe Oana Pellea, tot pentru un contract baban. "Adevărata plăcere stă în lucrurile simple", spune Oana Pellea în noua campanie Cosmote.

Horia Brenciu, «tipu' de la cablu» pentru 100.000 de euro


UPC îi prefer pe Horia Brenciu. Mulţumită de rezultate, compania amintită a continuat să colaboreze cu acesta pentru reclame. Din cele trei spoturi noi, lansate pe piaţă în acest an, care anunţă internetul de mare viteză, două dintre acestea îl au protagoniste pe Horia Brenciu, imaginea firmei. Astfel, Brenciu a încasat nu mai puţin de 100.000 euro de la cunoscuta companie, care încearcă să se impună pe piaţă.


Maria Buză, 55.000 € pentru două reclame


Maria Buză a acceptat să apară în spotul publicitar al unui mare brand care produce lactate. Aceasta i-a suflat contractul Emiliei Popescu, care, până deunăzi făcea reclamă la Activia. În noul spot apare Maria Buză pentru 30.000 €. Artista mai apare şi în spotul publicitar al unei companii clujene, care a relansat două noi game de produse pentru întreţinerea locuinţei. Pentru a face reclamă la produsele Nufăr şi Triumf de la Farmec, Maria a luat 20.000 €. „Ne bucurăm să o avem ca ambasador pe actriţa şi cântăreaţa Maria Buză", spune directorul firmei, Ioana Borza.
sursa
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 3 Noi - 21:16

Total diferita!' O voce ca a ei nu s-a mai auzit niciodata pe scena de la 'Vocea Romaniei'

Madalina Omania a venit la "Vocea Romaniei" cu un singur gand: sa nu ajunga sa regrete ca nu si-a urmat visul, asa cum s-a intamplat cu bunica ei, care a fost toata viata croitoreasa.

Are cateva proiecte muzicale la activ, insa tracul i-a venit mereu de hac. Nu si la "Vocea Romaniei", unde a reusit sa-i convinga pe Loredana si pe Marius Moga sa apese butonul.

"Ai venit cu o voce total diferita si imi place ca iti pastrezi aceasta culoare. M-as bucura sa vii in echipa mea, sunt convinsa ca putem face multe lucruri impreuna", i-a spus Loredana.

"Ai o voce interesanta", a remarcat si Marius Moga. Iar antrenorul nu a avut nevoie de prea multa munca de convingere, pentru ca Madalina a ales rapid: "Te iubesc din suflet", i-a declarat Loredanei, "dar merg cu Moga", a spus ea.http://www.protv.ro/stiri/o-voce-ca-a-ei-nu-s-a-mai-auzit-niciodata-pe-scena-de-la-vocea-romaniei.html
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 3 Noi - 21:17

TVR a luat ţeapă cu Andreea Marin? «Zâna» are audienţe incredibil de slabe cu noua emisiune: a depăşit-o până şi un serial obscur, difuzat în reluare!

Andreea Marin (38 de ani) e un paradox. Ca invitată şi vorbind despre viaţa personală - mai exact, despre povestea ei de iubire cu mai tânărul turc Tuncay - e “moţ” în topul audienţelor, dar ca prezentatoare este la polul opus. Din datele făcute publice după două săptămâni de difuzare reiese că “Zâna”, obişnuită cu ratinguri spectaculoase pe vremea “Surprizelor”, a reuşit un chinuit loc 5 cu noua sa producţie de la TVR1, “Preţuieşte viaţa”.

A trecut vremea când Andreea Marin era regina audiențelor cu “Surprize, surprize”! Acum, “zâna” e depășită până și de reluările serialelor

Probabil unii vor spune “se putea şi mai rău”. Da, se putea. Însă nu vorbim de un prezentator aflat la început de drum, care ar avea circumstanţe atenuante, ci de Andreea Marin, “Zâna” audienţelor şi aparent deţinătoarea reţetei perfecte pentru un rating “până la cer”.

O vedetă ultramediatizată, dorită de toate televiziunile şi plătită în consecinţă, după legea cererii şi ofertei. O prezentatoare de la care se aştepta locul 1, poate 2 sau, hai, fie chiar şi 3, având în vedere că a stat o perioadă “pe bară”. Dar nu 5.

În topul audienţelor de duminica trecută, la orele serii, când la TVR1 a fost emisiunea “Preţuieşte viaţa”, ordinea a fost, conform Kantar Media: PRO TV, Antena 1, Kanal D, Prima TV, TVR 1.

Primele două televiziuni au difuzat, în cele trei ore petrecute de Andreea Marin pe micul ecran, filme de top, respectiv emisiunea “X Factor”, aşa că era firesc să ia crema audienţei. Însă la celelalte două, Kanal D şi Prima TV, telespectatorii au urmărit emisiuni prezentate de Ernest şi Liviu Vârciu, respectiv un realityshow cu persoane necunoscute (“Schimb de mame”) şi reluarea unui serial românesc despre care multă lume nici n-a auzit, “Iubiri secrete”.
Se zvoneşte că ar fi plătită cu 14.000 de euro lunar

Aşadar, în vreme ce TVR1 spera să facă o superafacere readucând- o pe micul ecran pe Andreea Marin, rezultatul a fost invers aşteptărilor.

Acum, rămâne de văzut câtă vreme îşi va mai permite televiziunea publică - la care cotizează toţi românii, prin taxa TV - să cheltuiască mii de euro săptămânal pe o emisiune care e mai puţin urmărită decât un serial difuzat în reluare.

Spunem mii de euro, pentru că numai salariul Andreei Marin se zvonea că s-ar ridica la 3.500 de euro pe ediţie. Adică 14.000 de euro lunar...
Cu iubitul în platou ar face superaudienţă!

Admiratorii Andreei Marin sunt mai dornici să afle detalii din viaţa intimă a “Zânei” decât să urmărească discuţiile purtate de ea cu invitaţii din platoul emisiunii.

Andreea Marin (38 de ani) şi Tuncay Ozturk (26 de ani) sunt împreună de câteva luni, iar zilele trecute s-au logodit

Fiecare nou amănunt din relaţia Andreei cu Tuncay Ozturk, turcul de 26 de ani care i-a furat inima, e savurat şi discutat atât în emisiunile de tip tabloid de la principalele posturi TV, cât şi în mediul online.

Andreea ar face, cu siguranţă, superaudienţă dacă l-ar avea invitat la “Preţuieşte viaţa”. Rămâne de văzut dacă acceptă să-şi expună astfel viaţa personală de dragul ratingului...
Ramona Bădescu stă şi mai prost cu «Duminica în familie»

TVR nu are mână bună la prezentatori. O altă vedetă intrată toamna aceasta pe statul de plată al postului public, după o lungă absenţă de pe micul ecran, este Ramona Bădescu. Bruneta stă şi mai prost la capitolul audienţe decât Andreea Marin.

Emisiunea ei, “Duminica în familie”, difuzată începând de luna trecută, a fost depăşită în ziua premierei (13 octombrie) de PRO TV, Antena 1, Kanal D, Prima TV şi Naţional TV, clasându- se abia pe locul 6 în topul celor mai urmărite producţii.

În intervalul orar când a fost difuzată “Duminica în familie”, 16.00 - 19.00, toate televiziunile care au depăşit TVR 1 ca rating au difuzat reluări, mai puţin Antena 1, la care era “SuperBingo Metropolis”.
Postul public de televiziune are pierderi uriaşe

Spre deosebire de televiziunile particulare, care trebuie să facă profit ca să existe - ca orice afacere, de altfel -, TVR e pe pierdere.

Postul public a fost comparat cu o gaură neagră, care înghite anual sume uriaşe, venite din trei părţi: de la bugetul statului, din reclame şi din buzunarele românilor, care sunt obligaţi să plătească taxa TV.

În decembrie anul trecut, într-un raport privind implementarea programului de redresare economică a TVR se specifica faptul că şefii instituţiei au reuşit să “stabilizeze” nivelul pierderilor la... 595,2 milioane de lei! Adică 134,3 milioane de euro!
http://www.stiri.com.ro-sursa
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 3 Noi - 21:18

Dilema antrenorilor de la 'Vocea Romaniei': Este fata sau baiat? Toti 4 s-au intors sa vada
Cosmin Arsene si-a terminat doctoratul in genetica si lucreaza in cercetare, insa la "Vocea Romaniei" si-a aratat latura artistica.

"Ai voce de inger. Sunt vrajita", l-a laudat Loredana.

"Transmiti multa emotie, de-aia m-am intors", i-a spus la randul sau Marius Moga.

"Ai o sensibilitate aparte. Imi place vocea ta, te vreau in echipa mea", i-a transmis fara ocolisuri Smiley.

Iar stilul direct al antrenorului a prins perfect la Cosmin: "O sa merg mai departe cu Smiley", a raspuns concurentul.
http://www.protv.ro/stiri/vocea-romaniei-editia-6-cosmin-arsene-goodbye-my-lover.html
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 3 Noi - 21:19

DANSEZ PENTRU TINE. Ştefan Bănică A RĂMAS FĂRĂ GRAI! RĂDULEASCA L-A FĂCUT DE CACAO!
DANSEZ PENTRU TINE. Mihaela Rădulescu a fost invitata de onoare a emisiunii "Dansez pentru tine", de la Pro TV. Ea l-a pus pe fostul ei soţ, Ştefan Bănică Junior, într-o ipostază de-a dreptul jenantă, acesta rămânînd fără replică.

DANSEZ PENTRU TINE. Mihaela Rădulescu a dansat alături de Bogdan Boantă pentru un caz social în ediţia de vineri, 1 noiembrie 2013, a show-ului "Dansez pentru tine".

La finalul dansului, Mihaela a stărnit admiraţie, prestaţia ei fiind apreciată de toată lumea, chiar şi de fostul ei partener de viaţă, prezentatorul emisiunii "Dansez pentru tine", Ştefan Bănică Junior, care i-a spus că nu ştia că dansează atât de bine.

"Eu, la nunta noastră, am dansat cu alţii, că tu cântai!", i-a replicat Mihaela Rădulescu.

Comentariul divei de la Monaco l-a lăsat mască pe Bănică Junior, dar a stârnit ropote de aplauze din partea spectatorilor, dar şi a membrilor juriului.

Deşi la emisiunea lui Cătălin Măruţă declarase că o să-l pupe pe fostul ei soţ la întâlnirea din platoul show-ului "Dansez pentru tine", Mihaela Rădulescu nu a făcut acest gest.
http://www.stiri.com.ro -sursa


Ultima editare efectuata de catre julica in Dum 3 Noi - 21:21, editata de 1 ori
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 3 Noi - 21:21

Adriana Bahmuţeanu va afla peste o săptămână dacă primi 190.000 de euro de la firma lui Silviu Prigoană

Adriana Bahmuţeanu continuă lupta în justiţie cu firma soţului său, Silviu Prigoană. Chiar dacă s-au împăcat după ce au fost la un pas să divorţeze, vedeta TV nu se lasă şi vrea să recupereze 190.000 de euro de la societatea care în septembrie anul trecut a concediat-o pe nedrept.

Imediat după ce în septembrie anul trecut, Adriana Bahmuţeanu a plecat de acasă cu amândoi copiii şi a cerut să se despartă de Silviu Prigoană, firma Rosal Grup SA, patronată acum de Honorius, fiul fostului deputat, a concediat-o pe vedetă din funcţia de director media. Bahmu nu s-a pierdut cu firea şi în uma unui proces, a obligat societatea s-o reîncadreze în muncă şi să-i plătească salariile restante, în sumă de 190.000 de euro. Firma n-a vrut însă să-i dea banii ce i se cuvin, aşa că a atacat decizia Tribunalului Ilfov la Curtea de Apel Bucureşti. Ieri, la primul termen al procesului, judecătorii au considerat că au administrat toate probele şi au anunţat că vor da o decizie în această speţă săptămâna viitoare. www.stiri.com.ro -sursa

Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 4 Noi - 1:45

multumim pt barfe Iulik
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 4 Noi - 2:18

cu drag
Sus In jos
monapaicu
Proaspat initiat
Proaspat initiat
monapaicu


Numarul mesajelor : 467
Data nasterii : 05/07/1981
Data de inscriere : 01/01/2014
Varsta : 42

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeSam 4 Ian - 21:56

ce parere aveti despre casatoria Andreei Marin cu turcul?

nu vi se pare ca parca s-a grabit?
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeSam 4 Ian - 23:13

Eu zic ca nu se potrivesc
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Ian - 16:06

habar nu am...no coment
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Ian - 17:40

hm
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Ian - 17:49

sincer ce sa zic despre ei,nu ii cunosc ca sa ma pot exprima.eu consider ca fiecare isi alege ce crede de cuviinta fie ca altora le place sau nu.
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Ian - 18:02

e drept... ne dam cu parerea doar
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 5 Ian - 18:24

ok
Sus In jos
monapaicu
Proaspat initiat
Proaspat initiat
monapaicu


Numarul mesajelor : 467
Data nasterii : 05/07/1981
Data de inscriere : 01/01/2014
Varsta : 42

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 9 Ian - 3:04

toarna se desparte dragusanca de slav...
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 9 Ian - 3:52

asa m-am saturat de cei doi ...nu vezi nimic altceva la Tv.deacat despre ei,asa ma enerveaza
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 9 Ian - 3:54

era de asteptat
aia e o penalama mira faptul ca Victor a putut sa se si combine cu ea
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
monapaicu
Proaspat initiat
Proaspat initiat
monapaicu


Numarul mesajelor : 467
Data nasterii : 05/07/1981
Data de inscriere : 01/01/2014
Varsta : 42

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 9 Ian - 3:54

ha ha ha ha pe mine ma amuza cei cativa invitati care fac turul emisiunilor intr-o zi de parac alta treaba mai importanta nu au...jesus..s-a capiat lumea cu totul
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 9 Ian - 3:55

a rad rad
sunt 3 nebuni sau 4 care tot vin la maruta si examineaza si discuta despre tot felul de barfeasa cum zici aia nu au altceva de facut? nebuni dle nebuni
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
monapaicu
Proaspat initiat
Proaspat initiat
monapaicu


Numarul mesajelor : 467
Data nasterii : 05/07/1981
Data de inscriere : 01/01/2014
Varsta : 42

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 9 Ian - 4:00

ha ha hA...Cum ar spune Malina sunt cici la cap
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 9 Ian - 4:06

aia ia bani ca sa vina sa faca audienta...
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 9 Ian - 16:34

nebunia anului rad
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi 9 Ian - 23:09

deja se exagereaza
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeVin 10 Ian - 3:27

da mereu asa au facut rad
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeVin 10 Ian - 4:58

nici daca ar fi o presedinte nu ar vb.atat de spre el ca de Bianca si Slav
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeSam 11 Ian - 6:54

rad rad
Sus In jos
monapaicu
Proaspat initiat
Proaspat initiat
monapaicu


Numarul mesajelor : 467
Data nasterii : 05/07/1981
Data de inscriere : 01/01/2014
Varsta : 42

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 13 Ian - 22:05

Stati sa vedeti ce circ va fi iar daca se marita aia cu cristea..de rasul curcilor
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 13 Ian - 23:03

e numai regie
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 14 Ian - 1:19

bleac.sincer imi este lehamite
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 14 Ian - 3:11

poate o sa se termine in curand
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 14 Ian - 3:38

sper
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 15 Ian - 1:27

ar fii culmea sa s emarite din nou
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 15 Ian - 2:02

sa se marite,sa divorteze,sa dispara,sa faca ceo vrea numai sa dispara din atentia presei
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeMier 15 Ian - 3:18

rad 
Sus In jos
monapaicu
Proaspat initiat
Proaspat initiat
monapaicu


Numarul mesajelor : 467
Data nasterii : 05/07/1981
Data de inscriere : 01/01/2014
Varsta : 42

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 26 Ian - 4:38

Bine ca s-a terminat subiectul
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 26 Ian - 18:13

rad da trebuia sa moara 2 ca sa se incheie
Sus In jos
Doldoran
Moderator
Moderator
Doldoran


Numarul mesajelor : 12072
Data nasterii : 22/11/1984
Data de inscriere : 08/01/2010
Varsta : 39

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeDum 26 Ian - 21:59

asa este din pacate
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 27 Ian - 1:08

apoi cam asa ceva si sa fie cod rosu de viscol
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeLun 27 Ian - 1:56

da rad
Sus In jos
monapaicu
Proaspat initiat
Proaspat initiat
monapaicu


Numarul mesajelor : 467
Data nasterii : 05/07/1981
Data de inscriere : 01/01/2014
Varsta : 42

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 18 Feb - 0:03

jesus...iar a iesit cristea ...astia sunt cu capu nu gluma
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 18 Feb - 5:30

da da iar trebuie sa se prabuseasca vreun avion sau sa fie mancat vreun om de caini sa scapam de astia rad
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitimeMar 18 Feb - 21:17

rad esti mortala noemi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Barfe cu si despre vedete!   Barfe cu si despre vedete! - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Barfe cu si despre vedete!
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Despre epilat
» Despre superstitii
» despre masini.
» Despre prematuri
» Despre travaliu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: Sa stam la taclale la o cafea-
Mergi direct la: