Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum cu aer de parfum


 
AcasaParteneriUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Intamplari care ne-au taiat respiratia

In jos 
+22
julica
stroevivi
Ramo
catanicegirl
alidascalu
anajannine
yoanici
lyvya
caramica
*DANI
elena
dragutza2355
GeorgianaGog
carmensyta
mirela1974
roxy79
gabyy
andreea
bulinuta
arriel
Noemi
Anca.
26 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
alidascalu
Forumist senior
Forumist senior
alidascalu


Numarul mesajelor : 1227
Data nasterii : 07/03/1981
Data de inscriere : 17/06/2009
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 30 Sept - 15:50

Si Alex mai cade ,mereu arunca un picior intr-o parte,Sambata a cazut in parc ,noroc ca erau pietricele pe jos ,fugea de copii si el se grabeste mereu parca i-ar face ceva,apoi s-a urcat intr-un topogan inalt cu multe scari si apoi de catarat si apoi ajungea sus pe la etajul 1 si era unul tubular in forma de spirala marisor; prima data i-a fost mai greu ca apoi a devenit expert fara nici un pic de ajutor ,dar numai eu stiu cum stateam gata gata sa il prind daca cade! Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 914738
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeSam 7 Noi - 6:52

Am lasat-o azi pe Catalina la calculator sa se uite la desene,in timp ce eu ii pregateam masa si din cand in cand veneam sa vad ce mai face.De fiecare data o gaseam stand cumintica pe scaun si "vorbea"cu personajele;la un moment dat nu mai aud nimic si vin sa vad ce face.Trasese partea asta a biroului pe care e pusa tastatura,se sprijinise pe ea si era cocotata pe birou,tinea monitorul in brate.Mi s-au inmuiat picioarele,imi venea sa-i fac si o poza dar mi-a fost frica sa o mai las acolo.
Sus In jos
anajannine
Forumist senior
Forumist senior
anajannine


Numarul mesajelor : 1171
Data nasterii : 11/07/1983
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 40

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeSam 7 Noi - 6:56

iti dia seam bulinutza cred ca vedeam numai stelute eu si cadeam jos rea sunt tare de sperieturi sa ma fereasca DUMNEZEU sa nu mai trec prin ele si ma bucur ca nu ati avut necazuri !!
Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeDum 8 Noi - 17:34

VAi ce nazdravana mica!!!! Abia incep ghidusiile mami, pregateste-te.
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 3 Feb - 3:07

cocolina a scris:
ce sperietura de moarte am tras si eu zilele trecute.....m-am dus pana la baie si bebe era in sufragerie si cand m-am intors l-am gasit cu un cutit in gura Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 98498 vai.....am zis k fac infarct.pana sa ajung la el mi-au tr o mie de lucruri rele prin gand....dak se taia..........dak se impiedik si cadea in cutit...etc.nici nu vreau sa ma mai gandesc.bn k nu a patit nimic
o Dzeule cred ca muream pe loc
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 25 Mar - 20:27

nici mult nu mai aveam
Sus In jos
catanicegirl
Moderator
Moderator
catanicegirl


Numarul mesajelor : 13889
Data nasterii : 19/01/1986
Data de inscriere : 17/03/2010
Varsta : 38

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 7 Apr - 20:05

doamne,fetelor...ce momente...si mie mi-a sta inima de multe ori cu amira.Prima sperietura zdravana pe care am tras-o cu amira a fost cand avea ea vreo 5 luni si incepuse sa stea in fundulet....eu ii pregateam papa pe la bucatarie si cumnata se juca in camera cu ea.si proasta a plecat si a lasat-o singura pe pat.am auzit din bucatarie un urlet,am intrat in camera,fata nicaieri...apoi i-am vazut doar un piciorus sub pat...cazuse intre pat si perete,cu tampla de teava de la gaz.mi-a stat inima in loc,nu alta....a avut ditamai vanataia vreo saptamana.pe cumnata era mai mai sa o pocnesc,noroc ca a plecat repede din fata mea
Sus In jos
Ramo
Membru de elita
Membru de elita
Ramo


Numarul mesajelor : 6309
Data nasterii : 08/10/1981
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 42

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 6 Mai - 4:31

paul a facut multe ghidusii,una pe la 1 an si 2 luni
ne pregateam sa facem o pomana bunicului si afara la pompa aveam pus un ceaun de vreo 50 de l cu apa jumatate ,bunica spala niste sticle pt vin,eu punem niste patrunjel la uscat in camara ,el langa ceaun,nu stiu exact ce a facut ca l-am gasit in ceun
Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 6 Mai - 13:03

Vai de mine, bine ca nu a inghitit apa si nu s-a intamplat o nenorocire
EU cand eram mica eram sa ma inec asa. M-am aplecat peste un cazan cu apa , mi-am pierdut echilibru, am intrat cu capul in apa si nu m-am mai putut ridica, noroc ca era bunica langa mine si m-a tras imediat. ce speriata am fost , dupa aceea nici macar nu mai treceam pe langa cazan, il ocoleam.
Sus In jos
Ramo
Membru de elita
Membru de elita
Ramo


Numarul mesajelor : 6309
Data nasterii : 08/10/1981
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 42

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeSam 8 Mai - 3:31

da fetelor nici nu stiti ce am trait atunci !!!!
sau alta faza acum de pasti
mamica facea cozonacul.....cum se face aluat,oua batute,cocao,etc....
a luat si el un castron si-a pus faina si ce punea mama punea si el,ca altfel nu se impaca cu el.......
e foarte bagacios
Sus In jos
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeDum 9 Mai - 21:28

mi-a taiat respiratia acum 3 saptamani cand a cazut prima data din pat.am zis ca mor
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMar 8 Iun - 14:54

La 2 ani si 3 luni fata mea s-a catarat pe motoreta si aceasta a picat pe ea.A avut nasucul si ochiul vanat,iar pe nas si acum are un mic semn.Nu va zic ce spaima am tras caci credeam ca i s-a rupt nasul.Cand am ridicat-o de jos si am vazut totul rosu de sange nici nu am realizat altceva decat ca i s-a rupt nasul,apoi mi-am revenit incet incet si am inceput sa realizez ca nu era chiar asa.
Sus In jos
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 9 Iun - 3:18

off saracuta!
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 9 Iun - 13:55

stroevivi a scris:
mi-a taiat respiratia acum 3 saptamani cand a cazut prima data din pat.am zis ca mor
Catalina a cazut din pat de 3 ori:la 4 ,la 6 si la 8 luni(ultima data eram la munte si era un pat inalt)
Sus In jos
stroevivi
Moderator
Moderator
stroevivi


Numarul mesajelor : 7369
Data nasterii : 11/09/1984
Data de inscriere : 05/12/2009
Varsta : 39

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 9 Iun - 20:44

ar muri sotul daca ar mai cadea din pat
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 9 Iun - 22:25

da' crezi ca al meu stie?! rad.I-am zis prima data si a facut urat,asa ca a doua oara nu i-am mai zis;a treia oara,la munte,era si el de fata ...
Sus In jos
Anca.
Banata
Banata
Anca.


Numarul mesajelor : 12163
Data nasterii : 05/10/1979
Data de inscriere : 06/05/2009
Varsta : 44

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 10 Iun - 13:54

ei rahat ar muri, hai sa fim serioase, oricui i se intampla, crezi ca cineva vrea sa ii cada bebelusul de pe pat si sa se loveasca, hai sa nu vorbim numai ca sa ne aflam in treaba.
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 16 Iun - 22:53

E asta se intampla oricui dar uite un caz nefericit este matusa mea care la 1 an a cazut si s-a lovit la moalele capului si pana azi cand are 58 de ani a ramas epileptica.
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 16 Iun - 23:19

o,Doamne,hai ca m-ai speriat acum.....
sa vad arat ce a facut Cata ieri,pot spune ca mi-a stat inima,dar nu din cauza ca ar fi patit ea ceva.Eu spalam vase si ea era pe langa mine in bucatarie,cumintica( asa credeam eu ha ha ha) La un moment dat vine langa mine si incepe sa scrie pe usile de la masca de chiuveta cu un pix ce? Habar n-am unde il gasise........Cand ma uit la mobila,TOATA era scrisa (usile si sertarele de jos) Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 321665 .Pe moment am crezut ca nu se va sterge,am incercat cu buretele de vase cu Fairy,ca tot il aveam in mana,dar nu s-a curatat.Apoi m-am oprit,ca sa fac poze rad si am incercat cu praf de curatat.Cu ala a mers.
Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Spa0623
Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Spa0622a
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 16 Iun - 23:27

Ce tare eu am peretii desenati si s-au luat cu pur.
Sus In jos
julcsy
Membru de elita
Membru de elita
julcsy


Numarul mesajelor : 5397
Data nasterii : 29/06/1980
Data de inscriere : 15/06/2009
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeLun 21 Iun - 19:19

vai fetelor ce de intamplari am citit aici ce? ce?
bine de stiut la ce sa fim mai atenti
mie imi este foarte frica de geamuri,am auzit o gramada de cazuri,eu am patit-o odata ca era geamul deschis si eram in bucatarie si norbi s-a dus in camera si cand mi-am adus aminte de geam am fugit ca nebuna da ca norocul ca el n-am observat ca e deschis.Ma enerveaza si ca stie sa-l deschida singur.I-am explicat de o mie de ori ca nu-i voie daca nu est nimeni langa el.i-amspus si ca se poate lovi foarte rau,nu stiu cat a inteles,oricum nu am incredere in geamuri
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeLun 21 Iun - 21:07

faza cu geamul am patito si eu acum cateva zile
desteptu de cip fumeaza pe balcon si lasa un sacun excat sub geam unde fumeaza.
si acum cateva zile l-a lut pe razvi sa-i arate nu stiu ce afara(catei cred)
si bineinteles k el ce vede o data executa apoi fara probleme
si am lasat usa deschisa la balcon sa aerisesc,iar eu m-am dus in dormitor sa aspir.el a ramas in sufragerie
si mi-a venit asa intr-o fractiune de secunda faptu k el ar putea se se suie pe scaun si apoi pe geam
si bineinteles am venit in viteaza si l-am gasit cocotat pe scaun si aplecat pe geam striga catei
imi venea sa-i sparg capu lu tacsu k numai la prostii il invazta
si acum 5 min a mai facut o boacana
i-am pus cirobica in castronel sa pape si eu eram cu spatele la el spalam vase
cand imi arunc o privire al el se stramba de Mama focului.zic ce o avea o fi prea acra ciorba.cand vad si solnitza de sare pe masa si imediat mi-am dat seama
bineinteles k pusese jumate de solnitza in ciorbica era ocna.dar bine k a apucat de a mancat destul din ea inainte sa puna sarea
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeLun 21 Iun - 23:16

da cu geamurile sa va zic ce am patit ieri.La mama la curte am geamuri puse dupa o magazie de ceva ani buni.Dar habar nu am cum a ajuns Nicu acolo ca greu ajungi,dar cand la vazut tata si l-a strigat el s-a speriat si exact a dat cu cotul in coltul unui geam.E sa vedeti de aici circ cel mic plangea bineinteles ca a vazut sange dar tata era mai rau speriat decat copilul si nu stia ce sa faca.Cel mic ii tot spune Tataie leaga buba si tataie plangea .Dar a sarit repede sotul si am scapat.Acum avem cotul bandajat.
Sus In jos
julcsy
Membru de elita
Membru de elita
julcsy


Numarul mesajelor : 5397
Data nasterii : 29/06/1980
Data de inscriere : 15/06/2009
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMar 22 Iun - 15:08

vai doamne ce de faze,bine ca nu s-a intamplat nimic grav,trebe avut mare grija ca niciodata nu stii si copilul tot copil ramane oricat de cuminte ar fi
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMar 22 Iun - 18:05

oo.doamne mititelu suparata
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Iun - 0:34

Da Iulia asa este baba frumoasa si copil cuminte mai rar.
Sus In jos
julcsy
Membru de elita
Membru de elita
julcsy


Numarul mesajelor : 5397
Data nasterii : 29/06/1980
Data de inscriere : 15/06/2009
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Iun - 15:30

sincer nu mi-ar placea nici un copil din ala ca unde-l pui acolo sta si tot timpul tre sa-i zici da dute joaca-te dute vezi ce-i acolo si din astea
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Iun - 18:06

asa zic si eu ,Julcsy,sotul,cand ne intreaba cineva daca e cuminte Cata zice ca nu,iar eu zic Da.Adica,ce dracii poate sa faca un copil la nici doi ani?Inseamna ca atunci cand va fi mai mare si va face altele si mai si, el o sa se ingrozeasca.I-am zis eu lui ,trebuia sa-si cumpere o papusa daca voia sa stea unde o pune si sa nu-l solicite deloc.
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Iun - 18:11

noi la noi einvers
cip zice Da si eu nu ha ha ha
Sus In jos
julcsy
Membru de elita
Membru de elita
julcsy


Numarul mesajelor : 5397
Data nasterii : 29/06/1980
Data de inscriere : 15/06/2009
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Iun - 18:23

si eu cred ca am un copil cuminte,mai face el prostioare asa de copii dar oricum.De eaici unde stau cu bebele mai au o fetita de 3 ani care vreau sa zic ca este o rautate cum n-am mai vazut.eu cred ca as pleca in lume sincer,face crize toata ziua,ea nu se imbraca,nu se spala deci nimic nu poate fi Da la ea.Toate le face cu bataie.plus ca ii da cate una la frate-so,deci nu poti sa mergi nici la baie.apoi mama-sa numa strange dupa ea,toate hainele,chilotii totul scoate din dulap si daca n-o lasi se arunca pe jos si urla.La dus la cumparaturi nici nu poate fi vorba.
Si i-am zis la sotul daca ar sta o zi cu ea,nu i-ar mai trebui copii veci
Sus In jos
carmensyta
Maestru forumist
Maestru forumist
carmensyta


Numarul mesajelor : 33941
Data nasterii : 08/04/1988
Data de inscriere : 13/06/2009
Varsta : 36

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Iun - 18:28

ce?
mamaaaa...ce copil!
am si eu 2 "specimene" dastea
copii lu cumnata-mea
vai.....asa copii rai si needucati nu am vazut in vizta mea
Sus In jos
julcsy
Membru de elita
Membru de elita
julcsy


Numarul mesajelor : 5397
Data nasterii : 29/06/1980
Data de inscriere : 15/06/2009
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Iun - 18:35

eu ma crucesc cateodata cand vad ce face si ei chiar nu au un cuvant,fac orice numai sa nu urle
deci eu chiar sunt mandra de norbi,nu tre sa fie perfect
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeMier 23 Iun - 23:06

da fetelor nu trebuiesc copii perfecti ci copii cu bun simt.nu?
Sus In jos
julcsy
Membru de elita
Membru de elita
julcsy


Numarul mesajelor : 5397
Data nasterii : 29/06/1980
Data de inscriere : 15/06/2009
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 24 Iun - 16:56

asa asa
Sus In jos
ralu
Banata
Banata
ralu


Numarul mesajelor : 4500
Data nasterii : 17/10/1976
Data de inscriere : 16/03/2010
Varsta : 47

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeSam 3 Iul - 21:12

pai ce ati vazut copii cuminti si babe frumoase ?
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeSam 3 Iul - 21:52

cu mici exceptii
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeSam 3 Iul - 22:34

unde ai vazut exceptii,Julica,la babe sau la copii? rad
Eu am o vecina care avea un copil tare cuminte,unde il punea acolo statea;cand mergeam la ei in vizita ea statea cu noi si copilul in camera lui in patut,se uita la tv,chiar o invidiam...dupa vreo 2 ani au descoperit ca este autist,acum are 7 ani si abia a inceput sa zica "mama".Decat asa,mai bine un copil nebunatic si sanatos....
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeSam 3 Iul - 22:46

Doamne fereste de asa cazuri dar chiar am vazut copii cuminti in limita bunului simt.
Sus In jos
bulinuta
Maestru forumist
Maestru forumist
bulinuta


Numarul mesajelor : 11310
Data nasterii : 30/11/1978
Data de inscriere : 07/05/2009
Varsta : 45

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeSam 3 Iul - 23:15

te cred,Julica,eu cred ca am fost un astfel de copil,adica nu-mi aduc aminte sa fi facut cine stie ce iesit din comun cand eram mica.
Sus In jos
julcsy
Membru de elita
Membru de elita
julcsy


Numarul mesajelor : 5397
Data nasterii : 29/06/1980
Data de inscriere : 15/06/2009
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeDum 4 Iul - 20:31

un caz foarte trist mirela
nici eu nu imi amintesc sa fi facut lucruri foarte grave in copilarie,mai mult in adolescenta eram mai rebela
eu sunt foarte mandra ca sambata norbi a fost tare laudat cat este de cuminte si de bine crescut
Sus In jos
Noemi
Administrator
Administrator
Noemi


Numarul mesajelor : 72657
Data nasterii : 08/10/1980
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 26 Aug - 2:59

bulinuta a scris:
o,Doamne,hai ca m-ai speriat acum.....
sa vad arat ce a facut Cata ieri,pot spune ca mi-a stat inima,dar nu din cauza ca ar fi patit ea ceva.Eu spalam vase si ea era pe langa mine in bucatarie,cumintica( asa credeam eu ha ha ha) La un moment dat vine langa mine si incepe sa scrie pe usile de la masca de chiuveta cu un pix ce? Habar n-am unde il gasise........Cand ma uit la mobila,TOATA era scrisa (usile si sertarele de jos) Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 321665 .Pe moment am crezut ca nu se va sterge,am incercat cu buretele de vase cu Fairy,ca tot il aveam in mana,dar nu s-a curatat.Apoi m-am oprit,ca sa fac poze rad si am incercat cu praf de curatat.Cu ala a mers.
Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Spa0623
Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Spa0622a
ce tare rad rad rad f frumoasa pictura rad
Sus In jos
http://www.olumeminunata.forumgratuit.ronet
mirela1974
Maestru forumist
Maestru forumist
mirela1974


Numarul mesajelor : 24041
Data nasterii : 18/03/1974
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 50

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 26 Aug - 6:28

da, are talent rad
Sus In jos
bruneta_anytza
Membru de elita
Membru de elita
bruneta_anytza


Numarul mesajelor : 8388
Data nasterii : 15/09/1984
Data de inscriere : 05/05/2010
Varsta : 39

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Sept - 13:30

muscatul cainelui care fiimea e toata ziua bot in bot cu cateaua din curte
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 9 Sept - 15:57

of ai mare grija ca nu te pui cu animalele.
Sus In jos
bruneta_anytza
Membru de elita
Membru de elita
bruneta_anytza


Numarul mesajelor : 8388
Data nasterii : 15/09/1984
Data de inscriere : 05/05/2010
Varsta : 39

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeSam 11 Sept - 2:25

da sunt tot timpul cu ochii pe ea
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeLun 13 Sept - 23:42

eu am patit-o dar am scapat usor asa ca stiu ce vorbesc
Sus In jos
printesazabib
Membru de elita
Membru de elita
printesazabib


Numarul mesajelor : 6987
Data nasterii : 03/04/1981
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeJoi 12 Ian - 21:24

ooo...la capitolul acesta Luca e maestru...in a`mi da palpitatii rad

era seara si adormise in patul nostu...avea vreo 7-8 luni...si m`am dius afara sa`mi termin treaba...eu sigura fiind ca nu se da jos din pat....
la un moment dat am auzit ca plange....m`am dus intr`o fuga in ksa...el saracu plangea si era la marginea patului, ir eu de frik sa nu cada am strigat Luuuuuucaaaaa... si el speriindu`se a cazut jos...noroc ca nu e inalt patul.....

de cateva ori am patit`o cu el.....acum are prostul obicei sa se suie pe galeata, lighean si tot ce prinde sa se urce pe ele....
ma termina cu palpitatiile copilu asta rad

de cateva ori era sa se inece cu bcuata de mar.... am uitat
Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeVin 13 Ian - 5:05

saracuta de tine
Sus In jos
printesazabib
Membru de elita
Membru de elita
printesazabib


Numarul mesajelor : 6987
Data nasterii : 03/04/1981
Data de inscriere : 11/02/2011
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeVin 13 Ian - 18:32

sincer Iuli mi`a dat multe palpitatii...a fost plecat si sotu` in Corsica si am ramas si singura cu el 3 luni.... draga pupic

Sus In jos
julica
Super Moderator
Super Moderator
julica


Numarul mesajelor : 65516
Data nasterii : 21/10/1980
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 43

Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitimeSam 14 Ian - 5:43

offf mereu avem cu copiii palpitatii...eu cu doi ce sa zic...azi a plecat la colindat si a venit cu capul spart.de ce?ca a incercat s afaca pe sportacus si a alunecat si si-a julit capu.Nu e grav dar imagineazati cum m-am simtit cand l-am vazut?!mi-a picat cerul pe mine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari care ne-au taiat respiratia   Intamplari care ne-au taiat respiratia - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Intamplari care ne-au taiat respiratia
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Incaltaminte de care?
» copilu care nu sta deloc fara mami
» Ajutor pentru cele care organizeaza un concurs
» Carti, reviste, muzica - care sunt preferatele noastre?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Un forum cu aer de parfum :: totul despre copii-
Mergi direct la: